,

Rosco Cinefoil Blackwrap (Matt Black) 1m

Availability:

Nie je na sklade


Rosco Cinefoil Blackwrap (Matt Black) 1m je flexibilná, matná čierna hliníková fólia, ideálna pre kontrolu svetla v filmovej a fotografickej produkcii. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú odolnosť voči teplu, ľahkú tvarovateľnosť a opakované použitie. Výhody zahŕňajú elimináciu nežiaducich odrazov a presné tvarovanie svetelných lúčov. Unikátny predajný bod je jeho schopnosť rýchlo a efektívne riešiť problémy s osvetlením na scéne.

Rosco Cinefoil Blackwrap (Matt Black) 1m

Rosco Cinefoil Blackwrap je nevyhnutným nástrojom pre profesionálnych filmárov, fotografov a osvetľovačov, ktorí hľadajú dokonalú kontrolu nad svetlom. Tento matný čierny hliníkový fóliový materiál je navrhnutý tak, aby eliminoval nežiadúce odrazy a poskytoval maximálnu flexibilitu pri tvarovaní a smerovaní svetla.

Jedným z hlavných benefitov Rosco Cinefoil Blackwrap je jeho schopnosť odolávať vysokým teplotám, čo ho robí ideálnym pre použitie v blízkosti silných svetelných zdrojov. S dĺžkou 1 meter je dostatočne veľký na pokrytie rôznych osvetľovacích zariadení, pričom jeho matný povrch zaručuje, že svetlo nebude odrážať a rušiť zábery.

Cinefoil Blackwrap je mimoriadne všestranný a ľahko tvarovateľný, čo umožňuje jeho použitie na vytváranie vlajok, barndoorov, gobos a iných svetelných modifikátorov. Jeho robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a opakované použitie, čím sa stáva ekonomicky výhodnou voľbou pre každého profesionála.

Ďalšou výhodou je jeho jednoduchá inštalácia a manipulácia. Môžete ho ľahko rezať nožnicami alebo nožom, čo umožňuje rýchle prispôsobenie podľa potreby. Navyše, jeho ľahká váha a kompaktné rozmery uľahčujú transport a skladovanie.

Rosco Cinefoil Blackwrap je nepostrádateľným pomocníkom pre každého, kto chce dosiahnuť precíznu kontrolu nad svetelnými podmienkami a vytvoriť tak profesionálne a kvalitné zábery. S jeho pomocou môžete dosiahnuť dokonalé osvetlenie, ktoré zvýrazní každý detail a dodá vašim projektom ten správny vizuálny efekt.