,

Magtape Back2Black Čierna 50mm x 50m


Magtape Back2Black Čierna 50mm x 50m

Magtape Back2Black je špičková čierna lepiaca páska, ktorá sa stane nepostrádateľným pomocníkom vo vašej dielni, domácnosti či na pracovisku. S rozmermi 50mm x 50m ponúka dostatočnú dĺžku a šírku pre širokú škálu aplikácií, od drobných opráv až po náročné projekty.

Táto páska je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje vynikajúcu priľnavosť a odolnosť. Jej čierna farba je ideálna pre diskrétne opravy a estetické úpravy, kde je potrebné zachovať jednotný vzhľad. Magtape Back2Black je odolná voči vode, UV žiareniu a extrémnym teplotám, čo z nej robí ideálnu voľbu pre vonkajšie aj vnútorné použitie.

Jednou z hlavných výhod tejto pásky je jej univerzálnosť. Môžete ju použiť na opravu potrubí, káblov, plastov, kovov, dreva a mnohých ďalších materiálov. Je tiež skvelá na dočasné upevnenie predmetov, maskovanie pri maľovaní alebo ako ochranná vrstva proti poškriabaniu a opotrebeniu.

Magtape Back2Black sa ľahko aplikuje a ešte ľahšie odstraňuje bez zanechania zvyškov lepidla. Jej pevnosť a pružnosť zaručujú, že sa prispôsobí akémukoľvek povrchu a tvaru, čím poskytuje spoľahlivé a trvanlivé riešenie pre vaše potreby.

S Magtape Back2Black získate nielen praktický nástroj, ale aj istotu, že vaše opravy a projekty budú vykonané s maximálnou precíznosťou a kvalitou. Nech už čelíte akémukoľvek problému, táto čierna lepiaca páska je pripravená vám pomôcť rýchlo a efektívne.

Katalógové číslo: MAGTAPE_BACK2BLACK_CIERNA_50MM_X_50M Kategórie: ,