,

Pro Gaff® MiniRoll Set (Pocket Spike)


Pro Gaff® MiniRoll Set (Pocket Spike) je sada malých roliek gaffer pásky, ideálna pre rýchle a presné označovanie. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú odolnosť, silnú priľnavosť a jednoduché odstraňovanie bez zanechania zvyškov. Výhody zahŕňajú kompaktnú veľkosť vhodnú do vrecka, širokú škálu farieb pre rôzne aplikácie a všestrannosť použitia v divadle, filme a televízii. Unikátny predajný bod je kombinácia profesionálnej kvality a prenosnosti, čo z nej robí neoceniteľný nástroj pre technikov a umelcov.

Pro Gaff® MiniRoll Set (Pocket Spike)

Pro Gaff® MiniRoll Set (Pocket Spike) je nevyhnutným nástrojom pre každého profesionála v oblasti filmovej, televíznej a divadelnej produkcie. Tento set obsahuje päť mini roliek vysoko kvalitnej gaffer pásky, ktorá je známa svojou výnimočnou pevnosťou a spoľahlivosťou. Každá roľka má šírku 12 mm a dĺžku 8 metrov, čo zaručuje dostatok materiálu pre rôzne aplikácie.

Jednou z hlavných výhod Pro Gaff® MiniRoll Setu je jeho kompaktnosť a prenosnosť. Vďaka malým rozmerom sa ľahko zmestí do vrecka, tašky alebo nástroja, čo umožňuje rýchly a jednoduchý prístup k páske kedykoľvek a kdekoľvek. Tento set je ideálny pre označovanie pozícií hercov, rekvizít a technického vybavenia na scéne, čo prispieva k efektívnejšiemu a organizovanejšiemu pracovnému prostrediu.

Pro Gaff® páska je známa svojou vynikajúcou priľnavosťou na rôzne povrchy, vrátane textílií, kovov, plastov a dreva. Je odolná voči vode a UV žiareniu, čo zaručuje jej dlhodobú trvanlivosť aj v náročných podmienkach. Páska sa ľahko odstraňuje bez zanechania zvyškov lepidla, čo je kľúčové pre zachovanie čistoty a integrity povrchov.

Set obsahuje rôzne farebné varianty, čo umožňuje jednoduché farebné kódovanie a rýchlu identifikáciu označených objektov. Farby sú jasné a dobre viditeľné aj pri slabom osvetlení, čo zvyšuje bezpečnosť a efektivitu práce.

Pro Gaff® MiniRoll Set (Pocket Spike) je skvelou investíciou pre každého, kto hľadá spoľahlivý a praktický nástroj na označovanie a organizáciu. Jeho vysoká kvalita, všestrannosť a prenosnosť ho robia nepostrádateľným pomocníkom v každej produkčnej situácii.