,

ProGaff® neon tape modrá 19mm x 22,8m


ProGaff® neon tape modrá 19mm x 22,8m je vysoko kvalitná, fluorescenčná páska ideálna pre označovanie, dekorácie a bezpečnostné aplikácie. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vynikajúcu viditeľnosť v slabom osvetlení, silnú priľnavosť na rôzne povrchy a jednoduché odstránenie bez zanechania zvyškov. Je odolná voči vode a oderu, čo zaručuje dlhodobú spoľahlivosť. Unikátny predajný bod je jej schopnosť svietiť pod UV svetlom, čo ju robí ideálnou pre použitie na koncertoch, v divadlách a na iných podujatiach.

ProGaff® neon tape modrá 19mm x 22,8m

ProGaff® neon tape modrá je špičková lepiaca páska, ktorá vyniká svojou výraznou modrou farbou a vysokou viditeľnosťou. S rozmermi 19mm x 22,8m je ideálna pre širokú škálu aplikácií, od profesionálnych scénických a produkčných prác až po kreatívne projekty a domáce použitie.

Táto páska je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu, ktorý je potiahnutý špeciálnym lepidlom, zabezpečujúcim silnú a spoľahlivú priľnavosť na rôznych povrchoch. Jej neonová modrá farba je nielen esteticky príťažlivá, ale aj mimoriadne praktická, pretože zaručuje vysokú viditeľnosť aj v slabom osvetlení alebo pod UV svetlom.

Jednou z hlavných výhod ProGaff® neon tape je jej odolnosť voči opotrebeniu a roztrhnutiu, čo ju robí ideálnou pre náročné podmienky. Páska je zároveň ľahko odtrhnuteľná rukou, čo umožňuje rýchlu a efektívnu aplikáciu bez potreby nožníc alebo iných nástrojov. Je tiež rezistentná voči vlhkosti a teplu, čo zaručuje jej spoľahlivosť v rôznych prostrediach.

ProGaff® neon tape modrá je nepostrádateľným nástrojom pre každého, kto potrebuje spoľahlivú a viditeľnú lepiacu pásku. Či už ju používate na označovanie káblov, fixáciu dekorácií, alebo na vytváranie dočasných značiek, táto páska vám poskytne vynikajúci výkon a dlhodobú spoľahlivosť. Vďaka jej všestrannosti a vysokým štandardom kvality je ProGaff® neon tape modrá tou správnou voľbou pre profesionálov aj domácich majstrov.