,

ProGaff® neon tape oranžová 19mm x 22,8m


ProGaff® neon páska oranžová 19mm x 22,8m

ProGaff® neon páska oranžová je nevyhnutným nástrojom pre každého profesionála, ktorý potrebuje spoľahlivé a výrazné riešenie pre označovanie, upevňovanie a dekoráciu. S rozmermi 19mm x 22,8m ponúka dostatočnú dĺžku a šírku pre rôzne aplikácie, či už v divadle, na koncertoch, v televízii alebo pri iných kreatívnych projektoch.

Táto páska je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje jej odolnosť a dlhú životnosť. Jej neonová oranžová farba je mimoriadne výrazná a viditeľná aj v slabom osvetlení, čo ju robí ideálnou pre použitie v prostrediach, kde je dôležitá rýchla a jasná identifikácia.

Jednou z hlavných výhod ProGaff® neon pásky je jej vynikajúca priľnavosť. Lepidlo je navrhnuté tak, aby pevne držalo na rôznych povrchoch, vrátane textílií, kovov, plastov a dreva, pričom nezanecháva žiadne zvyšky po odstránení. To znamená, že môžete pásku bezpečne použiť aj na citlivé povrchy bez obáv z poškodenia.

Páska je tiež veľmi flexibilná a ľahko sa prispôsobí rôznym tvarom a povrchom, čo umožňuje jej použitie v rôznych situáciách. Je odolná voči vode a UV žiareniu, čo zaručuje jej spoľahlivosť aj v náročných vonkajších podmienkach.

ProGaff® neon páska oranžová je ideálna pre označovanie káblov, vytváranie bezpečnostných značiek, dekoratívne účely alebo akékoľvek iné aplikácie, kde je potrebná vysoká viditeľnosť a spoľahlivosť. S touto páskou získate nielen praktický nástroj, ale aj prostriedok, ktorý zvýši efektivitu a bezpečnosť vašej práce.

Nech už ju použijete kdekoľvek, ProGaff® neon páska oranžová vám poskytne profesionálny výsledok, na ktorý sa môžete spoľahnúť.

Katalógové číslo: PROGAFF_NEON_TAPE_ORANZOVA_19MM_X_22_8M Kategórie: ,