,

ProGaff® neon tape ružová 19mm x 22,8m


ProGaff® neon páska ružová 19mm x 22,8m je vysoko viditeľná, fluorescenčná páska ideálna pre značenie a dekorácie. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú silnú priľnavosť, odolnosť voči vode a UV žiareniu, a ľahké odstraňovanie bez zanechania zvyškov. Výhody zahŕňajú zvýšenú bezpečnosť a viditeľnosť v tmavých prostrediach. Unikátny predajný bod je jej schopnosť svietiť pod UV svetlom, čo ju robí ideálnou pre použitie na koncertoch, v divadlách a na rôznych podujatiach.

ProGaff® neon páska ružová 19mm x 22,8m

Oživte svoje projekty s ProGaff® neon páskou v žiarivej ružovej farbe! Táto vysoko kvalitná gaffer páska s rozmermi 19mm x 22,8m je ideálnym riešením pre profesionálov aj nadšencov, ktorí hľadajú spoľahlivý a výrazný spôsob označovania, upevňovania a dekorovania.

**Vlastnosti a výhody:**

– **Žiarivá farba:** Neon ružová farba je mimoriadne viditeľná aj v slabom osvetlení, čo ju robí ideálnou pre použitie na koncertoch, v divadlách, na výstavách a iných podujatiach.
– **Vysoká priľnavosť:** Páska ProGaff® je známa svojou vynikajúcou priľnavosťou na rôzne povrchy, vrátane textílií, kovov, plastov a dreva, pričom nezanecháva zvyšky lepidla po odstránení.
– **Odolnosť:** Vyrobená z pevného bavlneného plátna, táto páska je odolná voči oderu, vlhkosti a UV žiareniu, čo zaručuje dlhodobú spoľahlivosť aj v náročných podmienkach.
– **Jednoduché použitie:** Páska sa ľahko trhá rukou, čo umožňuje rýchle a efektívne použitie bez potreby nožníc alebo iných nástrojov.
– **Univerzálnosť:** Ideálna pre označovanie káblov, podlahových značiek, balenie, dekorácie a mnoho ďalších aplikácií, kde je potrebná viditeľnosť a spoľahlivosť.

ProGaff® neon páska ružová 19mm x 22,8m je nepostrádateľným nástrojom pre každého, kto potrebuje kombináciu funkčnosti a estetiky. Či už pracujete na profesionálnom projekte alebo si len chcete pridať trochu farby do svojho každodenného života, táto páska je tou správnou voľbou.