,

ProGaff® neon tape zelená 19mm x 22,8m


ProGaff® neon tape zelená 19mm x 22,8m

ProGaff® neon tape zelená je špičková lepiaca páska, ktorá vyniká svojou výraznou farbou a vynikajúcimi vlastnosťami. S rozmermi 19mm x 22,8m je ideálna pre širokú škálu aplikácií, od profesionálneho použitia v divadlách a na koncertoch, až po kreatívne projekty a domáce opravy.

Táto páska je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu, ktorý je potiahnutý silným lepidlom, čo zaručuje jej spoľahlivosť a dlhú životnosť. Jej neonová zelená farba je mimoriadne viditeľná aj v slabom osvetlení, čo ju robí ideálnou pre značenie a bezpečnostné aplikácie. Vďaka svojej matnej povrchovej úprave neodráža svetlo, čo je obzvlášť dôležité pri použití na pódiách a v televíznych štúdiách.

ProGaff® neon tape je ľahko odtrhnuteľná rukou, čo uľahčuje jej použitie bez potreby nožníc alebo iných nástrojov. Je odolná voči vode a oderu, čo zaručuje jej spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Páska sa ľahko odstraňuje bez zanechania zvyškov lepidla, čo je veľkou výhodou pri dočasných inštaláciách a dekoráciách.

Vďaka svojej všestrannosti je ProGaff® neon tape zelená nepostrádateľným nástrojom pre technikov, umelcov, remeselníkov a domácich majstrov. Či už potrebujete označiť káble, vytvoriť dočasné značenie, alebo pridať farebný akcent do svojich projektov, táto páska vám poskytne spoľahlivé a esteticky príjemné riešenie.

Objednajte si ProGaff® neon tape zelená 19mm x 22,8m ešte dnes a zažite kvalitu, na ktorú sa môžete spoľahnúť!

Katalógové číslo: PROGAFF_NEON_TAPE_ZELENA_19MM_X_22_8M Kategórie: ,