,

ProGaff® neon tape žltá 19mm x 22,8m

Availability:

Nie je na sklade


ProGaff® neon tape žltá 19mm x 22,8m

ProGaff® neon tape žltá je nepostrádateľným nástrojom pre každého profesionála, ktorý potrebuje spoľahlivé a vysoko viditeľné riešenie pre označovanie, upevňovanie a dekoráciu. S šírkou 19 mm a dĺžkou 22,8 metra ponúka dostatok materiálu pre rôzne aplikácie, či už v divadle, na koncertoch, v štúdiu alebo pri iných kreatívnych projektoch.

Táto páska je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu, ktorý je potiahnutý špeciálnym lepidlom, zaručujúcim pevné a trvanlivé prichytenie na rôzne povrchy. Jej neonová žltá farba je mimoriadne jasná a dobre viditeľná aj v slabom osvetlení alebo pod UV svetlom, čo ju robí ideálnou pre bezpečnostné označenia a zvýraznenie dôležitých miest.

Jednou z hlavných výhod ProGaff® neon tape je jej jednoduché použitie. Páska sa ľahko trhá rukou, čo umožňuje rýchlu a efektívnu aplikáciu bez potreby nožníc alebo iných nástrojov. Navyše, po odstránení nezanecháva žiadne zvyšky lepidla, čím chráni povrchy pred poškodením a uľahčuje čistenie.

ProGaff® neon tape je tiež mimoriadne odolná voči opotrebeniu, vlhkosti a teplotným výkyvom, čo zaručuje jej dlhú životnosť aj v náročných podmienkach. Je flexibilná a prispôsobivá, čo umožňuje jej použitie na nerovných povrchoch a v rôznych prostrediach.

Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam a širokému spektru použitia je ProGaff® neon tape žltá 19mm x 22,8m ideálnou voľbou pre profesionálov aj amatérov, ktorí hľadajú spoľahlivý a efektívny spôsob označovania a dekorácie. Nech už potrebujete zvýrazniť dôležité miesta, zabezpečiť káble alebo vytvoriť pútavé vizuálne efekty, táto páska vám poskytne všetko, čo potrebujete.

Katalógové číslo: PROGAFF_NEON_TAPE_ZLTA_19MM_X_22_8M Kategórie: ,