,

ProGaff® neon tape žltá 24mm x 22,8m


ProGaff® neon páska žltá 24mm x 22,8m je vysoko viditeľná, fluorescenčná páska ideálna pre označovanie a dekorácie. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú silnú priľnavosť, odolnosť voči vode a UV žiareniu, a ľahké odstraňovanie bez zanechania zvyškov. Výhody zahŕňajú zvýšenú bezpečnosť v tmavých prostrediach a všestranné použitie v divadlách, na koncertoch a v priemysle. Unikátny predajný bod je jej schopnosť svietiť pod UV svetlom, čo ju robí ideálnou pre kreatívne a bezpečnostné aplikácie.

ProGaff® neon tape žltá 24mm x 22,8m

ProGaff® neon tape žltá je nevyhnutným nástrojom pre každého profesionála, ktorý potrebuje spoľahlivú a vysoko viditeľnú lepiacu pásku. S rozmermi 24mm x 22,8m ponúka dostatočnú dĺžku a šírku pre rôzne aplikácie, či už v divadle, na koncertoch, v televízii alebo pri iných produkčných činnostiach.

Táto páska je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu, ktorý je potiahnutý špeciálnym lepidlom, zaručujúcim pevné a trvanlivé prichytenie na rôzne povrchy. Jej neonová žltá farba zabezpečuje maximálnu viditeľnosť aj v slabom osvetlení, čo je ideálne pre označovanie káblov, scénických prvkov alebo bezpečnostných zón.

Jednou z hlavných výhod ProGaff® neon tape je jej jednoduché odstraňovanie bez zanechania zvyškov lepidla, čo šetrí čas a námahu pri upratovaní po akcii. Páska je tiež odolná voči vode a oderu, čo zaručuje jej dlhú životnosť aj v náročných podmienkach.

ProGaff® neon tape žltá je flexibilná a ľahko sa prispôsobí rôznym tvarom a povrchom, čo umožňuje jej použitie v širokom spektre aplikácií. Je ideálna pre dočasné aj trvalé riešenia, kde je potrebná rýchla a efektívna identifikácia alebo fixácia.

S ProGaff® neon tape žltá získate nielen praktický nástroj, ale aj spoľahlivého partnera pre vaše kreatívne a technické projekty. Nech už potrebujete označiť, upevniť alebo zvýrazniť, táto páska vám poskytne všetko, čo potrebujete pre úspešnú realizáciu vašich plánov.