,

ProGaff® Spike tape oranžová 12mm x 5,40m


ProGaff® Spike tape oranžová 12mm x 5,40m

ProGaff® Spike tape je nevyhnutným nástrojom pre každého profesionála v oblasti divadla, filmu, televízie a živých vystúpení. Táto špeciálna páska, s rozmermi 12 mm na šírku a 5,40 m na dĺžku, je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu viditeľnosť a spoľahlivosť v náročných podmienkach.

Jednou z hlavných výhod ProGaff® Spike tape je jej výrazná oranžová farba, ktorá zaručuje, že bude ľahko viditeľná aj v slabom osvetlení. To je obzvlášť dôležité pri označovaní pozícií na javisku, kde presnosť a rýchlosť sú kľúčové. Páska je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči opotrebeniu a zároveň dostatočne flexibilný, aby sa dal ľahko aplikovať na rôzne povrchy.

ProGaff® Spike tape sa vyznačuje silným lepidlom, ktoré zaručuje, že páska zostane pevne na mieste, ale zároveň je ľahko odstrániteľná bez zanechania zvyškov lepidla. To je ideálne pre rýchle zmeny scén a opakované použitie na rôznych miestach. Páska je tiež odolná voči vode a UV žiareniu, čo z nej robí ideálnu voľbu pre použitie v interiéri aj exteriéri.

Ďalšou výhodou je jej všestrannosť. Okrem použitia na javisku je ProGaff® Spike tape skvelá aj pre označovanie káblov, vytváranie dočasných značiek na podlahe alebo stene, a dokonca aj pre kreatívne projekty, kde je potrebná výrazná a spoľahlivá páska.

S ProGaff® Spike tape oranžová 12mm x 5,40m získate produkt, ktorý kombinuje vysokú kvalitu, spoľahlivosť a všestrannosť. Je to investícia do profesionálneho vybavenia, ktoré vám uľahčí prácu a zabezpečí, že vaše projekty budú prebiehať hladko a bez problémov.

Katalógové číslo: PROGAFF_SPIKE_TAPE_ORANZOVA_12MM_X_5_40M Kategórie: ,