,

ProGaff® Spike tape zelená 12mm x 5,40m


ProGaff® Spike tape zelená 12mm x 5,40m

ProGaff® Spike tape je nevyhnutným nástrojom pre každého profesionála v oblasti divadla, filmu, televízie a eventov. Táto špeciálna páska v žiarivej zelenej farbe s rozmermi 12mm x 5,40m je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu viditeľnosť a presnosť pri označovaní miest na scéne, podlahe alebo iných povrchoch.

Jednou z hlavných výhod ProGaff® Spike tape je jej vynikajúca priľnavosť. Páska pevne drží na rôznych povrchoch, vrátane kobercov, dreva, betónu a kovu, pričom nezanecháva žiadne zvyšky lepidla po odstránení. To zaručuje čisté a profesionálne výsledky bez poškodenia povrchu.

Páska je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, ktorý je odolný voči opotrebeniu a roztrhnutiu. Jej flexibilita umožňuje jednoduché a presné aplikovanie aj na nerovných povrchoch. Vďaka svojej žiarivej zelenej farbe je ľahko viditeľná aj v slabom osvetlení, čo je kľúčové pre rýchle a efektívne označovanie počas hektických produkcií.

ProGaff® Spike tape je tiež odolná voči vode a vlhkosti, čo ju robí ideálnou pre použitie v rôznych prostrediach, vrátane exteriérových scén a náročných podmienok. Jej kompaktné balenie s dĺžkou 5,40 metra poskytuje dostatok materiálu pre viacero aplikácií, pričom jej šírka 12mm je ideálna pre presné a diskrétne označovanie.

S ProGaff® Spike tape získate spoľahlivého partnera, ktorý vám pomôže udržať poriadok a efektivitu na každej produkcii. Je to investícia do kvality a profesionality, ktorá sa vám vráti v podobe bezproblémového a hladkého priebehu vašich projektov.

Katalógové číslo: PROGAFF_SPIKE_TAPE_ZELENA_12MM_X_5_40M Kategórie: ,