,

ProGaff® Spike tape žltá 12mm x 5,40m


ProGaff® Spike tape žltá 12mm x 5,40m je vysokokvalitná lepiaca páska určená pre profesionálne použitie v divadlách, filmových štúdiách a na koncertoch. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vynikajúcu priľnavosť, odolnosť voči opotrebeniu a ľahké odstránenie bez zanechania zvyškov. Je ideálna na označovanie pozícií, bezpečnostné značenie a dočasné upevnenie. Jej žiarivá žltá farba zaručuje vysokú viditeľnosť aj v slabom osvetlení. ProGaff® Spike tape je flexibilná, ľahko sa trhá rukou a je odolná voči vode a UV žiareniu, čo z nej robí spoľahlivý nástroj pre profesionálov.

ProGaff® Spike tape žltá 12mm x 5,40m

ProGaff® Spike tape je nevyhnutným nástrojom pre každého profesionála v oblasti divadla, filmu, televízie a živých podujatí. Táto špeciálna páska, s rozmermi 12mm x 5,40m, je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu viditeľnosť a spoľahlivosť v náročných podmienkach.

**Vlastnosti a výhody:**

– **Vysoká viditeľnosť:** Žiarivá žltá farba zabezpečuje, že páska je ľahko viditeľná aj v slabom osvetlení, čo je ideálne pre označovanie pozícií na javisku alebo v štúdiu.
– **Silná priľnavosť:** ProGaff® Spike tape je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje pevné a spoľahlivé priľnutie na rôzne povrchy, vrátane textílií, dreva a kovu.
– **Jednoduché odstránenie:** Napriek svojej silnej priľnavosti je páska ľahko odstrániteľná bez zanechania zvyškov lepidla, čo šetrí čas a úsilie pri upratovaní.
– **Odolnosť:** Páska je odolná voči opotrebeniu, vlhkosti a teplu, čo z nej robí ideálnu voľbu pre použitie v rôznych prostrediach a podmienkach.
– **Flexibilita:** S šírkou 12mm je táto páska dostatočne úzka na presné označovanie, ale zároveň dostatočne pevná na to, aby vydržala náročné použitie.

ProGaff® Spike tape žltá 12mm x 5,40m je nepostrádateľným pomocníkom pre každého, kto potrebuje spoľahlivé a viditeľné označenie. Či už ste technik na javisku, produkčný manažér alebo umelec, táto páska vám poskytne presnosť a spoľahlivosť, ktorú potrebujete na dosiahnutie profesionálnych výsledkov.