, ,

ARRI Standard Dovetail 12″


ARRI Standard Dovetail 12″ je robustná a presná montážna doska určená pre profesionálne filmové kamery. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú odolnosť, presné CNC obrábanie a kompatibilitu s rôznymi kamerovými systémami. Výhody zahŕňajú rýchlu a bezpečnú montáž kamery, zlepšenú stabilitu a flexibilitu pri natáčaní. Unikátnym predajným bodom je jej spoľahlivosť a kvalita, ktorá je synonymom značky ARRI, čo z nej robí ideálnu voľbu pre profesionálnych filmárov.

ARRI Standard Dovetail 12″

ARRI Standard Dovetail 12″ je nevyhnutným nástrojom pre profesionálnych filmárov a kameramanov, ktorí hľadajú spoľahlivé a presné riešenie pre montáž svojich kamier. Tento robustný a precízne vyrobený dovetail poskytuje maximálnu stabilitu a flexibilitu pri práci s rôznymi kamerovými systémami.

Vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, ARRI Standard Dovetail 12″ je navrhnutý tak, aby odolal náročným podmienkam na pľaci. Jeho dĺžka 12 palcov (30,48 cm) poskytuje dostatočný priestor pre presné vyváženie kamery, čo je kľúčové pre dosiahnutie plynulých a stabilných záberov. Povrchová úprava zabezpečuje odolnosť voči opotrebeniu a korózii, čím zaručuje dlhú životnosť produktu.

Jednou z hlavných výhod ARRI Standard Dovetail 12″ je jeho kompatibilita s rôznymi ARRI príslušenstvami a ďalšími štandardnými montážnymi systémami. To umožňuje rýchlu a jednoduchú integráciu do existujúceho vybavenia, čím šetrí čas a zvyšuje efektivitu práce. Presné drážky a zámky zabezpečujú pevné a bezpečné uchytenie kamery, čo minimalizuje riziko nežiaduceho pohybu počas natáčania.

ARRI Standard Dovetail 12″ je tiež vybavený viacerými montážnymi otvormi, ktoré umožňujú pripojenie rôznych doplnkov, ako sú matte boxy, follow focus systémy a ďalšie príslušenstvo. To poskytuje filmárom maximálnu flexibilitu pri konfigurácii ich kamerového setupu podľa konkrétnych potrieb projektu.

Vďaka svojej robustnosti, presnosti a univerzálnosti je ARRI Standard Dovetail 12″ ideálnou voľbou pre profesionálov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Investujte do tohto špičkového produktu a zažite rozdiel, ktorý prináša do vašej filmárskej práce.