,

Kupo KS-059 Junior ofset Arm


Kupo KS-059 Junior ofset Arm je robustné a všestranné rameno určené pre profesionálne osvetľovacie a fotografické aplikácie. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú pevný hliníkový materiál, ktorý zaručuje dlhú životnosť a odolnosť, a flexibilný dizajn umožňujúci presné nastavenie polohy svetiel a príslušenstva. Rameno je vybavené 28 mm (1-1/8″) Junior prijímačom a 16 mm (5/8″) Baby čapom, čo zaručuje kompatibilitu s rôznymi zariadeniami. Unikátny predajný bod je jeho schopnosť udržať ťažké bremená a zároveň poskytovať stabilitu a bezpečnosť pri práci na scéne.

Kupo KS-059 Junior ofset Arm je nevyhnutným nástrojom pre každého profesionálneho fotografa a filmára, ktorý hľadá spoľahlivé a flexibilné riešenie pre svoje osvetľovacie potreby. Tento robustný a všestranný ofsetový ramenný držiak je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu stabilitu a presnosť pri umiestňovaní svetelných zdrojov a iných príslušenstiev.

Vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, Kupo KS-059 Junior ofset Arm je mimoriadne odolný a schopný uniesť aj ťažšie zariadenia bez akéhokoľvek ohýbania alebo deformácie. Jeho povrchová úprava z čierneho práškového laku zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči korózii, čo ho robí ideálnym pre použitie v rôznych prostrediach, vrátane exteriérov.

Jednou z kľúčových vlastností tohto ofsetového ramena je jeho nastaviteľnosť. S dĺžkou 50 cm a možnosťou otáčania o 360 stupňov, Kupo KS-059 Junior ofset Arm umožňuje presné umiestnenie svetiel a príslušenstva presne tam, kde ich potrebujete. Je vybavený štandardným 16 mm (5/8″) čapom a 28 mm (1-1/8″) junior prijímačom, čo zaručuje kompatibilitu s väčšinou osvetľovacích zariadení a stojanov na trhu.

Bezpečnosť je pri práci s osvetlením kľúčová, a preto Kupo KS-059 Junior ofset Arm obsahuje aj bezpečnostné zámky, ktoré zabezpečujú pevné uchytenie zariadení a minimalizujú riziko ich pádu. Ergonomické rukoväte umožňujú jednoduché a rýchle nastavenie, čo šetrí čas a zvyšuje efektivitu práce na scéne.

Kupo KS-059 Junior ofset Arm je ideálnym riešením pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivý a flexibilný nástroj na presné umiestnenie osvetlenia. Jeho robustná konštrukcia, nastaviteľnosť a bezpečnostné prvky ho robia neoceniteľným pomocníkom pri každom fotografickom alebo filmovom projekte. Investujte do kvality a spoľahlivosti s Kupo KS-059 Junior ofset Arm a posuňte svoje osvetľovacie možnosti na novú úroveň.