, , , ,

Manfrotto 244 Mini Magic Arm


Manfrotto 244 Mini Magic Arm je kompaktné a flexibilné rameno určené pre fotografov a videografov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú robustnú konštrukciu z hliníka, nosnosť až 3 kg a možnosť nastavenia v rôznych uhloch. Výhody zahŕňajú jednoduchú manipuláciu, rýchle upevnenie a vysokú stabilitu. Unikátnym predajným bodom je jeho univerzálnosť a kompatibilita s rôznymi príslušenstvami, čo umožňuje kreatívne a efektívne použitie v rôznych situáciách.

Manfrotto 244 Mini Magic Arm je nepostrádateľným nástrojom pre každého profesionálneho fotografa a videografa, ktorý hľadá spoľahlivé a flexibilné riešenie pre upevnenie svojho vybavenia. Tento kompaktný a robustný magický ramenný systém je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu všestrannosť a stabilitu pri práci v teréne aj v štúdiu.

Jednou z hlavných výhod Manfrotto 244 Mini Magic Arm je jeho schopnosť prispôsobiť sa rôznym potrebám a situáciám. S dĺžkou 15 cm a nosnosťou až 3 kg je ideálny pre upevnenie svetiel, monitorov, fotoaparátov a ďalšieho príslušenstva. Vďaka svojej kompaktnosti a nízkej hmotnosti je ľahko prenosný a nezaberá veľa miesta v taške.

Tento magický ramenný systém je vybavený dvoma 1/4″ závitmi, ktoré umožňujú jednoduché a rýchle pripojenie rôznych zariadení. Kĺbový mechanizmus umožňuje nastavenie ramena do ľubovoľného uhla, čo zaručuje maximálnu flexibilitu pri komponovaní záberov. Navyše, systém rýchleho uvoľnenia umožňuje rýchlu a jednoduchú manipuláciu, čo šetrí čas a zvyšuje efektivitu práce.

Manfrotto 244 Mini Magic Arm je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Jeho robustná konštrukcia zaručuje stabilitu a bezpečnosť vašich zariadení, čo je kľúčové pri profesionálnom použití.

Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivé a flexibilné riešenie pre upevnenie svojho vybavenia. Či už pracujete v štúdiu alebo v teréne, Manfrotto 244 Mini Magic Arm vám poskytne potrebnú podporu a stabilitu, aby ste mohli dosiahnuť tie najlepšie výsledky.

Investujte do kvality a spoľahlivosti s Manfrotto 244 Mini Magic Arm a posuňte svoje fotografické a video projekty na vyššiu úroveň.