, ,

CamGear V10P (100mm hlava)


CamGear V10P (100mm hlava) je profesionálny statívový systém určený pre filmárov a videografov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú 100mm guľovú hlavu pre presné vyváženie, plynulé a presné pohyby vďaka fluidným tlmičom, a robustnú konštrukciu z hliníka, ktorá zaručuje dlhú životnosť a stabilitu. Výhody zahŕňajú jednoduché nastavenie a prispôsobenie, vysokú nosnosť pre rôzne typy kamier a príslušenstva, a prenosnosť vďaka skladaciemu dizajnu. Unikátnym predajným bodom je kombinácia profesionálnej kvality a dostupnej ceny, čo robí z CamGear V10P ideálnu voľbu pre náročných používateľov hľadajúcich spoľahlivý a výkonný statívový systém.

CamGear V10P (100mm hlava)

CamGear V10P je špičkový profesionálny statívový systém navrhnutý pre filmárov a videografov, ktorí vyžadujú maximálnu stabilitu a presnosť pri práci. Tento statív je vybavený 100mm hlavou, ktorá poskytuje vynikajúcu podporu pre ťažké kamery a príslušenstvo, čím zabezpečuje plynulé a stabilné zábery v každej situácii.

Jednou z hlavných výhod CamGear V10P je jeho robustná konštrukcia. Vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, tento statív je odolný voči nárazom a opotrebeniu, čo zaručuje dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. 100mm hlava umožňuje presné nastavenie a plynulé pohyby, čo je nevyhnutné pre profesionálne natáčanie.

CamGear V10P je vybavený pokročilým systémom tlmenia, ktorý minimalizuje vibrácie a zaisťuje stabilitu aj pri rýchlych pohyboch kamery. Tento systém je ideálny pre dynamické scény, kde je potrebná rýchla reakcia a presnosť. Okrem toho, statív ponúka široký rozsah nastavení výšky, čo umožňuje flexibilitu pri rôznych typoch natáčania.

Jednoduché nastavenie a prenosnosť sú ďalšími kľúčovými vlastnosťami CamGear V10P. Statív je ľahko skladateľný a prenosný, čo je ideálne pre filmárov, ktorí často menia lokácie. Rýchloupínacie zámky umožňujú rýchle a bezpečné nastavenie, čím šetria čas a zvyšujú efektivitu práce.

CamGear V10P je tiež vybavený ergonomickými ovládacími prvkami, ktoré zaisťujú pohodlné a intuitívne používanie. Ovládacie prvky sú umiestnené tak, aby boli ľahko prístupné, čo umožňuje rýchle a presné úpravy počas natáčania.

Vďaka svojim pokročilým funkciám a robustnej konštrukcii je CamGear V10P ideálnou voľbou pre profesionálnych filmárov a videografov, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný statívový systém. Tento statív poskytuje všetko, čo potrebujete pre vytvorenie dokonalých záberov, od stability a presnosti až po jednoduché nastavenie a prenosnosť.