, ,

Blackmagic Videoassist 5”


Blackmagic Videoassist 5” je kompaktný monitor a rekordér v jednom, ideálny pre profesionálnych kameramanov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú 5-palcový dotykový displej s vysokým rozlíšením, podporu 4K videa, a možnosť nahrávania na SD karty. Výhody zahŕňajú zlepšenú kontrolu nad expozíciou a zaostrením, dlhú výdrž batérie a kompaktný dizajn, ktorý je ľahko prenosný. Unikátne predajné body sú jeho všestrannosť, vysoká kvalita obrazu a jednoduché ovládanie, čo z neho robí neoceniteľný nástroj pre profesionálne natáčanie.

Blackmagic Videoassist 5”

Blackmagic Videoassist 5” je revolučný nástroj pre všetkých profesionálnych filmárov a video nadšencov, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu monitorovania a nahrávania v jednom kompaktnom zariadení. Tento 5-palcový monitor s dotykovou obrazovkou ponúka krištáľovo čisté zobrazenie s rozlíšením 1920 x 1080, čo zaručuje, že každý detail vášho záberu bude viditeľný s maximálnou presnosťou.

Jednou z hlavných výhod Blackmagic Videoassist 5” je jeho schopnosť nahrávať v profesionálnych formátoch, ako sú ProRes a DNxHD, priamo na SD karty. To znamená, že môžete okamžite začať s postprodukciou bez nutnosti konverzie súborov. Zariadenie podporuje aj 3D LUT, čo umožňuje aplikovať farebné korekcie priamo počas natáčania, čím šetríte čas a zvyšujete efektivitu práce.

Blackmagic Videoassist 5” je vybavený HDMI a 6G-SDI vstupmi a výstupmi, čo zaručuje širokú kompatibilitu s rôznymi kamerami a ďalšími zariadeniami. Vďaka funkcii multi-rate SDI je možné pracovať s rôznymi formátmi a rozlíšeniami, vrátane Ultra HD. Zariadenie je tiež vybavené vstavaným reproduktorom a slúchadlovým výstupom, čo umožňuje okamžitú kontrolu zvuku.

Ergonomický dizajn a robustná konštrukcia Blackmagic Videoassist 5” zaručujú, že je ideálny pre použitie v teréne aj v štúdiu. Jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť umožňujú jednoduché pripevnenie na kameru alebo statív, čím sa stáva neoceniteľným pomocníkom pri každom natáčaní.

S Blackmagic Videoassist 5” získate nielen špičkový monitor, ale aj výkonný nahrávací systém, ktorý posunie vašu tvorbu na novú úroveň. Vďaka jeho pokročilým funkciám a intuitívnemu ovládaniu budete mať vždy istotu, že vaše zábery budú vyzerať presne tak, ako ste si predstavovali.