, ,

Canon 17-40mm f/4 L (EF-Mount)


Canon 17-40mm f/4 L (EF-Mount) je širokouhlý objektív s vysokou kvalitou obrazu, určený pre profesionálnych fotografov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú konštantnú clonu f/4, ktorá poskytuje konzistentný výkon pri všetkých ohniskových vzdialenostiach, a optickú konštrukciu s tromi asférickými prvkami a jedným super UD prvkom, čo zaručuje minimálne skreslenie a vynikajúcu ostrosť. Objektív je odolný voči prachu a vlhkosti, čo ho robí ideálnym pre náročné podmienky. Jeho rýchle a tiché automatické zaostrovanie je vhodné pre fotografovanie aj natáčanie videa. Unikátny predajný bod je kombinácia profesionálnej kvality a relatívne dostupnej ceny v rámci série L objektívov od Canonu.

Canon 17-40mm f/4 L (EF-Mount)

Objektív Canon 17-40mm f/4 L (EF-Mount) je špičkový širokouhlý zoom objektív, ktorý je ideálny pre profesionálnych fotografov aj nadšencov. Tento objektív patrí do prestížnej série L od spoločnosti Canon, čo zaručuje najvyššiu kvalitu obrazu a odolnosť.

S rozsahom ohniskových vzdialeností 17-40mm je tento objektív mimoriadne všestranný, umožňujúci zachytiť široké krajiny, architektúru, interiéry, ale aj dynamické reportážne zábery. Konštantná svetelnosť f/4 poskytuje vynikajúci výkon pri rôznych svetelných podmienkach a umožňuje konzistentnú expozíciu v celom rozsahu zoomu.

Optická konštrukcia objektívu obsahuje 12 prvkov v 9 skupinách, vrátane troch asférických prvkov a jedného super UD (Ultra-low Dispersion) prvku, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a zaisťujú ostré a jasné snímky s vysokým kontrastom. Antireflexné vrstvy Super Spectra znižujú odlesky a závoje, čím zlepšujú celkovú kvalitu obrazu.

Canon 17-40mm f/4 L je vybavený rýchlym a tichým automatickým zaostrovaním USM (Ultrasonic Motor), ktoré je ideálne pre fotografovanie aj natáčanie videa. Manuálne zaostrovanie je možné kedykoľvek, čo poskytuje maximálnu kontrolu nad kompozíciou a zaostrením.

Odolnosť voči prachu a vlhkosti robí z tohto objektívu spoľahlivého spoločníka aj v náročných podmienkach. Robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť, čo je nevyhnutné pre profesionálne použitie.

Canon 17-40mm f/4 L (EF-Mount) je nepostrádateľným nástrojom pre každého, kto hľadá vysokú kvalitu obrazu, spoľahlivosť a všestrannosť v jednom kompaktnom balení. Tento objektív vám umožní posunúť vaše fotografické schopnosti na novú úroveň a zachytiť svet v celej jeho kráse.