, ,

Canon 70-200MM F/2.8 L II IS (EF-Mount)


Canon 70-200MM F/2.8 L II IS (EF-Mount) je profesionálny teleobjektív s vysokou svetelnosťou f/2.8, ktorý ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu a všestrannosť. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú stabilizáciu obrazu (IS) pre ostré snímky aj pri slabom osvetlení, rýchle a tiché automatické zaostrovanie (USM), a odolnú konštrukciu s ochranou proti prachu a vlhkosti. Ideálny pre športovú, prírodnú a portrétnu fotografiu, tento objektív poskytuje výnimočný výkon a spoľahlivosť, čo z neho robí nepostrádateľný nástroj pre profesionálnych fotografov.

Canon 70-200MM F/2.8 L II IS (EF-Mount)

Objektív Canon 70-200MM F/2.8 L II IS je špičkový teleobjektív, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou výbavy profesionálnych fotografov a nadšencov. Tento objektív, patriaci do prestížnej série L od spoločnosti Canon, ponúka výnimočnú kvalitu obrazu, robustnú konštrukciu a pokročilé technológie, ktoré zaručujú vynikajúce výsledky v rôznych fotografických situáciách.

Jednou z hlavných predností tohto objektívu je jeho konštantná svetelnosť f/2.8, ktorá umožňuje dosiahnuť nádherné rozostrenie pozadia (bokeh) a excelentný výkon pri slabom osvetlení. Vďaka tomu je ideálny pre portrétnu fotografiu, športové udalosti, prírodu a reportážne snímky.

Canon 70-200MM F/2.8 L II IS je vybavený pokročilým stabilizačným systémom obrazu (IS), ktorý kompenzuje otrasy a umožňuje fotografovať s dlhšími expozičnými časmi bez rizika rozmazania. Tento systém je obzvlášť užitočný pri fotografovaní z ruky alebo v situáciách, kde nie je možné použiť statív.

Optická konštrukcia objektívu zahŕňa 23 prvkov v 19 skupinách, vrátane fluoritových a UD (Ultra-low Dispersion) prvkov, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a zaručujú ostré a kontrastné snímky s vynikajúcou farebnou vernosťou. Antireflexné vrstvy Super Spectra znižujú odlesky a závoje, čím prispievajú k čistejšiemu obrazu.

Robustná konštrukcia objektívu je odolná voči prachu a vlhkosti, čo umožňuje jeho použitie aj v náročných podmienkach. Ergonomický dizajn a intuitívne ovládacie prvky zaručujú pohodlné a efektívne používanie, zatiaľ čo rýchly a tichý autofokus poháňaný prstencovým ultrazvukovým motorom (USM) zabezpečuje presné zaostrenie aj pri dynamických scénach.

Canon 70-200MM F/2.8 L II IS je kompatibilný s fotoaparátmi s EF-Mount, čo z neho robí univerzálny nástroj pre širokú škálu fotografických aplikácií. S týmto objektívom získate nielen vynikajúcu kvalitu obrazu, ale aj spoľahlivosť a výkon, ktoré sú synonymom značky Canon.

Investujte do Canon 70-200MM F/2.8 L II IS a posuňte svoju fotografiu na novú úroveň s týmto výnimočným teleobjektívom, ktorý vám poskytne neobmedzené možnosti tvorby a zachytenia jedinečných momentov.