, ,

Iron Glass 28mm F3.5 MIR-10A (PL-mount)


Iron Glass 28mm F3.5 MIR-10A (PL-mount) je vysoko kvalitný objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou 28mm a svetelnosťou F3.5. Jeho kľúčové vlastnosti zahŕňajú robustnú konštrukciu, vynikajúcu optickú kvalitu a kompatibilitu s PL-mount kamerami. Objektív ponúka ostrý obraz s minimálnym skreslením a vysokým kontrastom, čo ho robí ideálnym pre profesionálne filmovanie. Unikátny predajný bod je jeho schopnosť zachytiť detailné a živé zábery aj pri slabom osvetlení, vďaka čomu je vhodný pre rôzne filmové a televízne produkcie.

Iron Glass 28mm F3.5 MIR-10A (PL-mount)

Objektív Iron Glass 28mm F3.5 MIR-10A (PL-mount) je dokonalým nástrojom pre profesionálnych filmárov a fotografov, ktorí hľadajú výnimočnú kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív, pôvodne navrhnutý v Sovietskom zväze, je teraz precízne remeselne prepracovaný spoločnosťou Iron Glass, aby spĺňal najvyššie štandardy moderného filmového priemyslu.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Vysoká optická kvalita:** Objektív MIR-10A je známy svojou vynikajúcou ostrosťou a kontrastom. S ohniskovou vzdialenosťou 28 mm a maximálnou clonou f/3.5 poskytuje jasné a detailné snímky aj pri slabom osvetlení.

2. **PL-mount:** Tento objektív je vybavený PL-mountom, čo zaručuje kompatibilitu s väčšinou profesionálnych filmových kamier. PL-mount je štandardom v priemysle, čo umožňuje jednoduchú integráciu do existujúcich filmových zostáv.

3. **Robustná konštrukcia:** Vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, objektív MIR-10A je odolný voči nárazom a opotrebeniu, čo zaručuje dlhú životnosť aj v náročných podmienkach.

4. **Kreatívne možnosti:** Vďaka svojmu jedinečnému optickému dizajnu poskytuje objektív krásny bokeh a prirodzené farebné podanie, čo umožňuje vytvárať umelecké a vizuálne pôsobivé zábery.

5. **Manuálne ovládanie:** Objektív ponúka plne manuálne ovládanie clony a zaostrenia, čo umožňuje presnú kontrolu nad každým aspektom snímky. To je ideálne pre filmárov, ktorí vyžadujú maximálnu kreativitu a flexibilitu.

**Výhody:**

– **Všestrannosť:** Ideálny pre širokú škálu aplikácií, od krajinárskej fotografie po filmové produkcie.
– **Historická hodnota:** Kombinácia klasického sovietskeho dizajnu s modernými technológiami prináša jedinečný charakter a štýl.
– **Investícia do kvality:** Iron Glass je známa svojou precíznou výrobou a záväzkom k excelentnosti, čo zaručuje, že tento objektív bude spoľahlivým nástrojom na dlhé roky.

Objektív Iron Glass 28mm F3.5 MIR-10A (PL-mount) je viac než len optický nástroj; je to brána k nekonečným kreatívnym možnostiam. Pre tých, ktorí hľadajú dokonalosť v každom zábere, je tento objektív nepostrádateľným doplnkom ich výbavy.