, ,

Iron Glass 85mm F2.0 JUPITER-9 (PL-mount)


Iron Glass 85mm F2.0 JUPITER-9 (PL-mount) je vysoko kvalitný objektív s ohniskovou vzdialenosťou 85mm a svetelnosťou F2.0, ideálny pre portrétnu fotografiu a filmovanie. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú PL-mount pre profesionálne kamery, vynikajúcu optickú kvalitu s jemným bokehom a robustnú konštrukciu. Výhody zahŕňajú vysokú svetelnosť pre nízke svetelné podmienky, krásne rozostrenie pozadia a precízne manuálne zaostrovanie. Unikátny predajný bod je kombinácia klasického dizajnu s modernými technológiami, čo z neho robí ideálny nástroj pre profesionálnych filmárov a fotografov.

Iron Glass 85mm F2.0 JUPITER-9 (PL-mount)

Objavte dokonalosť v každom zábere s objektívom Iron Glass 85mm F2.0 JUPITER-9 (PL-mount). Tento legendárny objektív, pôvodne navrhnutý v Sovietskom zväze, je teraz remeselne prepracovaný a modernizovaný pre profesionálnych filmárov a fotografov, ktorí hľadajú jedinečný vizuálny štýl a bezkonkurenčnú kvalitu obrazu.

**Kľúčové vlastnosti:**

– **Ohnisková vzdialenosť 85mm:** Ideálna pre portréty, tento objektív poskytuje nádherné rozostrenie pozadia (bokeh) a umožňuje vám zachytiť každý detail s úžasnou ostrosťou.
– **Svetelnosť F2.0:** Vysoká svetelnosť umožňuje fotografovanie aj v slabých svetelných podmienkach, pričom zachováva vynikajúcu kvalitu obrazu a minimálny šum.
– **PL-mount:** Profesionálny PL-mount zaručuje kompatibilitu s najmodernejšími filmovými kamerami, čo robí tento objektív ideálnym pre filmovú produkciu.
– **Kvalitná optika:** Vďaka pokročilej optike a viacvrstvovým antireflexným povlakom poskytuje tento objektív krištáľovo čistý obraz s minimálnymi odrazmi a aberáciami.
– **Robustná konštrukcia:** Vyrobený z odolných materiálov, Iron Glass 85mm F2.0 JUPITER-9 je navrhnutý tak, aby vydržal aj v náročných podmienkach, pričom si zachováva svoju spoľahlivosť a presnosť.

**Výhody:**

– **Estetický bokeh:** Vytvára nádherné, krémové rozostrenie pozadia, ktoré dodáva vašim záberom profesionálny vzhľad.
– **Všestrannosť:** Ideálny pre portréty, filmové scény, ale aj pre umeleckú fotografiu, kde je dôležitá kvalita a charakter obrazu.
– **Jedinečný charakter:** Tento objektív prináša do vašich záberov jedinečný vintage vzhľad, ktorý je obľúbený medzi filmármi a fotografmi po celom svete.
– **Spoľahlivosť:** Robustná konštrukcia a precízne spracovanie zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivý výkon v každej situácii.

Iron Glass 85mm F2.0 JUPITER-9 (PL-mount) nie je len objektív, je to nástroj, ktorý vám umožní vyjadriť vašu kreativitu a zachytiť svet okolo vás s jedinečnou krásou a precíznosťou. Vstúpte do sveta profesionálnej fotografie a filmovej tvorby s týmto výnimočným objektívom, ktorý kombinuje historickú kvalitu s modernými technológiami.