,

Elektrocentrála Honda EU22i


Elektrocentrála Honda EU22i je kompaktný a prenosný generátor s výkonom 2200 W, ideálny pre kempovanie, outdoorové aktivity a núdzové situácie. Vyznačuje sa tichou prevádzkou, nízkou spotrebou paliva a dlhou výdržou. Vďaka invertorovej technológii poskytuje stabilné a čisté napätie, vhodné pre citlivé elektronické zariadenia. Má jednoduché štartovanie, ľahkú údržbu a robustnú konštrukciu, čo zaručuje spoľahlivosť a dlhú životnosť.

Elektrocentrála Honda EU22i

Predstavujeme vám elektrocentrálu Honda EU22i, špičkový prenosný generátor, ktorý kombinuje výkonnosť, spoľahlivosť a tichú prevádzku. Tento model je ideálny pre širokú škálu aplikácií, od kempovania a outdoorových aktivít až po záložné napájanie pre domácnosti a malé podniky.

**Výkon a efektivita**
Honda EU22i je vybavená výkonným 4-taktným motorom Honda GXR120, ktorý poskytuje maximálny výkon 2200 W a nepretržitý výkon 1800 W. Tento generátor je navrhnutý tak, aby poskytoval stabilné a čisté napätie, čo je ideálne pre citlivé elektronické zariadenia ako sú počítače, televízory a mobilné telefóny.

**Tichá prevádzka**
Jednou z najväčších výhod Honda EU22i je jej mimoriadne tichá prevádzka. S hlučnosťou len 48 až 57 dB(A) pri 7 metroch je tento generátor jedným z najtichších vo svojej triede. To znamená, že ho môžete používať bez obáv z rušenia okolia, či už ste v kempe alebo doma.

**Palivová efektivita a dlhá prevádzka**
Vďaka pokročilej technológii Eco-Throttle dokáže Honda EU22i automaticky prispôsobiť rýchlosť motora aktuálnej záťaži, čo výrazne znižuje spotrebu paliva a predlžuje dobu prevádzky. Na jednu nádrž (3,6 litra) dokáže generátor pracovať až 8,1 hodiny pri ¼ záťaži.

**Kompaktný a ľahký dizajn**
S hmotnosťou len 21,1 kg a kompaktnými rozmermi je Honda EU22i ľahko prenosná a skladná. Ergonomický dizajn a pohodlná rukoväť umožňujú jednoduché prenášanie a manipuláciu, čo je ideálne pre mobilné použitie.

**Spoľahlivosť a bezpečnosť**
Honda EU22i je vybavená množstvom bezpečnostných funkcií, vrátane ochrany proti preťaženiu a nízkej hladine oleja, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku. Navyše, vďaka paralelnému pripojeniu môžete spojiť dva generátory EU22i a zdvojnásobiť tak výkon, čo poskytuje ešte väčšiu flexibilitu.

**Ekologická prevádzka**
Honda EU22i spĺňa prísne emisné normy a je navrhnutá s ohľadom na životné prostredie. Nízke emisie a nízka spotreba paliva prispievajú k zníženiu ekologickej stopy, čo robí tento generátor šetrným k prírode.

Elektrocentrála Honda EU22i je dokonalým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivý, tichý a efektívny zdroj energie. Či už potrebujete napájanie na cestách, alebo záložný zdroj pre váš domov, Honda EU22i vás nesklame.