,

Blesk Quadralite 200


Blesk Quadralite 200 je kompaktný a výkonný blesk s výkonom 200 Ws, ideálny pre mobilné fotografovanie. Ponúka rýchle nabíjanie, vysokú kapacitu batérie a podporu TTL a HSS. Jeho ľahká konštrukcia a jednoduché ovládanie z neho robia skvelý nástroj pre profesionálov aj amatérov. Unikátne prednosti zahŕňajú flexibilitu použitia, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon.

Blesk Quadralite 200 je výkonný a kompaktný blesk, ktorý prináša profesionálnu kvalitu osvetlenia do vašich fotografií. S maximálnym výkonom 200 Ws a rýchlym dobíjaním, tento blesk je ideálny pre portrétnu, svadobnú a produktovú fotografiu. Vďaka svojej ľahkej a prenosnej konštrukcii je Quadralite 200 perfektným spoločníkom pre fotografov na cestách.

Jednou z hlavných výhod tohto blesku je jeho flexibilita. Quadralite 200 ponúka široký rozsah nastavenia výkonu od 1/1 do 1/128, čo umožňuje presné ovládanie intenzity svetla podľa vašich potrieb. Navyše, s rýchlosťou dobíjania od 0,01 do 1,8 sekundy, nikdy nezmeškáte ten správny okamih.

Blesk je vybavený vstavaným rádiovým prijímačom, ktorý je kompatibilný so systémom Quadralite Navigator X, čo umožňuje bezdrôtové ovládanie a synchronizáciu s ďalšími bleskami. To znamená, že môžete jednoducho vytvárať komplexné osvetľovacie schémy bez potreby káblov.

Quadralite 200 tiež obsahuje vysokorýchlostnú synchronizáciu (HSS) až do 1/8000 sekundy, čo je ideálne pre fotografovanie v jasnom dennom svetle alebo pri rýchlych pohyboch. S farebnou teplotou 5600K ± 200K poskytuje konzistentné a prirodzené osvetlenie, ktoré zaručuje verné podanie farieb.

Ďalšou výhodou je jeho dlhá výdrž batérie. S plne nabitou batériou môžete dosiahnuť až 500 plných zábleskov, čo vám umožní pracovať bez prerušenia počas celého fotenia. Batéria je navyše ľahko vymeniteľná, čo zvyšuje pohodlie pri dlhších foteniach.

Quadralite 200 je vybavený aj LED modelovacím svetlom s výkonom 10W, ktoré vám pomôže presne nastaviť kompozíciu a osvetlenie pred samotným fotením. Toto modelovacie svetlo je energeticky úsporné a poskytuje jasné a rovnomerné osvetlenie.

S robustným a odolným dizajnom, Quadralite 200 je stvorený pre náročné podmienky a intenzívne používanie. Jeho intuitívne ovládanie a ľahko čitateľný LCD displej zaručujú jednoduché a rýchle nastavenie všetkých parametrov.

Blesk Quadralite 200 je nepostrádateľným nástrojom pre každého fotografa, ktorý hľadá spoľahlivý a výkonný blesk s množstvom pokročilých funkcií. S týmto bleskom budete vždy pripravení zachytiť tie najlepšie momenty s dokonalým osvetlením.