, ,

SmallRig Baseplate DBM2266 for BMPCC


SmallRig Baseplate DBM2266 pre BMPCC je robustná a ľahká základňa navrhnutá špeciálne pre Blackmagic Pocket Cinema Camera. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú presné prispôsobenie pre BMPCC, integrované 15mm tyčové svorky pre pripojenie príslušenstva, a rýchloupínací dizajn pre jednoduchú montáž a demontáž. Výhody zahŕňajú zvýšenú stabilitu kamery, flexibilitu pri pridávaní ďalšieho vybavenia a zlepšenú ergonómiu pri natáčaní. Unikátnym predajným bodom je kombinácia odolnosti a nízkej hmotnosti, čo zaručuje spoľahlivý výkon bez zbytočného zaťaženia.

SmallRig Baseplate DBM2266 pre BMPCC

SmallRig Baseplate DBM2266 je špeciálne navrhnutý pre Blackmagic Pocket Cinema Camera (BMPCC), poskytujúc robustnú a spoľahlivú základňu pre váš kamerový systém. Tento základný prvok je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, čo zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu, pričom si zachováva ľahkú konštrukciu pre jednoduchú manipuláciu.

Jednou z hlavných výhod SmallRig Baseplate DBM2266 je jeho univerzálnosť a kompatibilita. Základňa je vybavená viacerými 1/4″-20 a 3/8″-16 závitmi, čo umožňuje pripojenie rôznych príslušenstiev, ako sú statívy, ramenné opierky, alebo ďalšie montážne prvky. To poskytuje maximálnu flexibilitu pri zostavovaní vášho kamerového setupu.

Baseplate DBM2266 je tiež vybavený rýchloupínacím systémom, ktorý umožňuje rýchle a bezpečné pripojenie a odpojenie kamery. Tento systém je navrhnutý tak, aby minimalizoval čas potrebný na prípravu a umožnil vám sústrediť sa na tvorbu obsahu. Navyše, základňa obsahuje gumové podložky, ktoré chránia vašu kameru pred poškriabaním a zaisťujú pevné uchytenie bez nežiaducich pohybov.

Ergonomický dizajn a precízne spracovanie SmallRig Baseplate DBM2266 zaručujú pohodlné používanie a jednoduchú inštaláciu. Jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť ho robia ideálnym pre mobilné natáčanie, kde je dôležitá každá unca váhy.

S SmallRig Baseplate DBM2266 získate nielen spoľahlivú podporu pre vašu BMPCC, ale aj možnosť rozšíriť svoje kreatívne možnosti vďaka širokej škále kompatibilného príslušenstva. Tento produkt je nevyhnutným doplnkom pre každého profesionálneho filmára, ktorý hľadá kvalitu, flexibilitu a spoľahlivosť v jednom balení.