, ,

Canare SDI-SDI 12G 3m


Canare SDI-SDI 12G 3m je vysokokvalitný koaxiálny kábel určený pre prenos 12G-SDI signálov na vzdialenosť 3 metrov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú podporu 4K UHD rozlíšenia, nízku útlmnosť signálu a vysokú spoľahlivosť. Kábel je vybavený robustnými konektormi BNC, ktoré zaisťujú bezpečné a stabilné pripojenie. Je ideálny pre profesionálne video produkcie, vysielanie a iné aplikácie vyžadujúce vysokú kvalitu prenosu. Unikátnym predajným bodom je jeho schopnosť prenášať vysokorýchlostné signály bez straty kvality, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre náročné prostredie.

Canare SDI-SDI 12G 3m

Canare SDI-SDI 12G 3m je špičkový kábel navrhnutý pre profesionálne video aplikácie, ktoré vyžadujú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Tento kábel je ideálny pre prenos 12G-SDI signálov, čo umožňuje prenos nekomprimovaného 4K videa pri 60 fps na vzdialenosť až 3 metrov bez straty kvality.

Kábel je vybavený robustnými BNC konektormi, ktoré zaručujú pevné a bezpečné pripojenie. Konektory sú pozlátené, čo zlepšuje vodivosť a minimalizuje straty signálu. Canare SDI-SDI 12G 3m je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

Jednou z hlavných výhod tohto kábla je jeho schopnosť minimalizovať elektromagnetické rušenie (EMI) a rádiové frekvenčné rušenie (RFI), čo zaručuje čistý a stabilný prenos signálu. Kábel je tiež flexibilný a ľahko sa inštaluje, čo je ideálne pre použitie v rôznych prostrediach, od televíznych štúdií až po živé vysielania.

Canare SDI-SDI 12G 3m je certifikovaný pre profesionálne použitie a spĺňa všetky relevantné normy a špecifikácie. Je to investícia do kvality, ktorá sa vám vráti v podobe bezproblémového a vysokokvalitného prenosu videa.

Vlastnosti:
– Dĺžka: 3 metre
– Podpora 12G-SDI pre 4K video pri 60 fps
– Robustné BNC konektory s pozlátenými kontaktmi
– Vysoká odolnosť voči EMI a RFI
– Flexibilný a ľahko inštalovateľný
– Certifikovaný pre profesionálne použitie

Výhody:
– Nekomprimovaný prenos 4K videa bez straty kvality
– Spoľahlivé a bezpečné pripojenie
– Dlhá životnosť a odolnosť voči opotrebeniu
– Čistý a stabilný prenos signálu
– Jednoduchá inštalácia v rôznych prostrediach

Canare SDI-SDI 12G 3m je ideálnou voľbou pre všetkých profesionálov, ktorí potrebujú spoľahlivý a vysokokvalitný kábel pre prenos 4K videa. Nech už pracujete v televíznom štúdiu, na živom vysielaní alebo v postprodukcii, tento kábel vám poskytne výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť.