DJI Ronin RS2 (COMBO)


DJI Ronin RS2 (COMBO) je profesionálny stabilizátor kamery s nosnosťou až 4,5 kg, ideálny pre filmárov a tvorcov obsahu. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú 1,4-palcový farebný dotykový displej, algoritmus stabilizácie Titan, a uhlíkové vlákna pre ľahkú konštrukciu. Výhody zahŕňajú rýchle nastavenie, dlhú výdrž batérie až 12 hodín, a širokú kompatibilitu s rôznymi kamerami. Unikátne predajné body sú pokročilé funkcie ako ActiveTrack 3.0, Force Mobile a podpora pre vertikálne snímanie, čo umožňuje kreatívne a dynamické zábery.

DJI Ronin RS2 (COMBO)

DJI Ronin RS2 (COMBO) je revolučný stabilizátor, ktorý posúva hranice kreativity a technológie na novú úroveň. Tento profesionálny gimbal je navrhnutý pre filmárov, ktorí vyžadujú maximálnu stabilitu, flexibilitu a výkon pri natáčaní. S hmotnosťou len 1,3 kg a nosnosťou až 4,5 kg je Ronin RS2 ideálnym riešením pre širokú škálu kamier, od bezzrkadloviek až po profesionálne filmové kamery.

Jednou z najvýraznejších vlastností DJI Ronin RS2 je jeho uhlíkový rám, ktorý zaručuje neuveriteľnú pevnosť a zároveň nízku hmotnosť. Tento materiál umožňuje dlhšie natáčanie bez únavy a zvyšuje celkovú odolnosť zariadenia. Vďaka algoritmu Titan Stabilization a funkcii SuperSmooth dosahuje Ronin RS2 bezkonkurenčnú stabilitu aj pri najnáročnejších záberoch, čím eliminuje aj tie najmenšie vibrácie a otrasy.

Ronin RS2 je vybavený 1,4-palcovým farebným dotykovým displejom, ktorý umožňuje intuitívne ovládanie a rýchly prístup k nastaveniam. Tento displej podporuje aj živý náhľad z kamery, čo uľahčuje kompozíciu záberov a sledovanie scény v reálnom čase. Systém ActiveTrack 3.0 umožňuje automatické sledovanie objektov, čo zjednodušuje natáčanie dynamických scén.

V balení COMBO nájdete okrem samotného gimbalu aj množstvo príslušenstva, ktoré rozširuje jeho možnosti. Patria sem napríklad prídavné rukoväte, ktoré zvyšujú komfort pri dlhodobom používaní, a modulárne príslušenstvo, ako sú držiaky na telefón, ktoré umožňujú ešte väčšiu flexibilitu pri natáčaní. Súčasťou balenia je aj praktický kufrík, ktorý zabezpečuje bezpečné prenášanie a skladovanie celého setu.

DJI Ronin RS2 (COMBO) je nepostrádateľným nástrojom pre každého filmára, ktorý chce dosiahnuť profesionálne výsledky. Jeho pokročilé funkcie, robustná konštrukcia a široká škála príslušenstva z neho robia ideálneho partnera pre každé natáčanie. S DJI Ronin RS2 môžete posunúť svoje kreatívne vízie na novú úroveň a zachytiť každý moment s dokonalou presnosťou a stabilitou.

Katalógové číslo: dji-ronin-rs2-combo-ff4a6070-348d-4f07-944a-0d31b7d40998 Kategória: