, ,

Sirui BCH-20 hlava (75mm)


Sirui BCH-20 hlava (75mm) je profesionálna videohlava určená pre náročných filmárov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú plynulé 360° panoramatické otáčanie, presné naklápanie od -75° do +90°, a nosnosť až 10 kg. Výhody zahŕňajú vysokú stabilitu, presnosť a jednoduché ovládanie. Unikátne predajné body sú robustná konštrukcia, ergonomický dizajn a kompatibilita s rôznymi statívmi.

Sirui BCH-20 hlava (75mm)

Sirui BCH-20 je profesionálna video hlava navrhnutá pre náročných filmárov a fotografov, ktorí vyžadujú maximálnu presnosť a spoľahlivosť. Táto hlava s priemerom 75 mm je ideálna pre použitie s ťažšími kamerami a fotoaparátmi, pričom poskytuje mimoriadnu stabilitu a plynulosť pohybu.

Jednou z hlavných predností Sirui BCH-20 je jej robustná konštrukcia z hliníkovej zliatiny, ktorá zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči náročným podmienkam. Hlava je vybavená presným fluidným systémom, ktorý umožňuje hladké a kontrolované pohyby v oboch osiach – horizontálnej aj vertikálnej. To je neoceniteľné pri natáčaní dynamických scén, kde je potrebná absolútna plynulosť záberov.

Hlava Sirui BCH-20 ponúka nosnosť až 10 kg, čo umožňuje použitie s rôznymi typmi profesionálnych kamier a príslušenstva. Je vybavená rýchloupínacou doštičkou, ktorá umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž a demontáž zariadenia. Integrovaná vodováha a presné nastavovacie prvky zaručujú, že vaše zábery budú vždy dokonale vyvážené a rovné.

Jedinečnou vlastnosťou tejto hlavy je aj možnosť nastavenia protizávažia, čo umožňuje prispôsobiť odpor hlavy hmotnosti vašej kamery. To zaručuje optimálnu kontrolu a stabilitu pri každom pohybe. Ergonomické ovládacie prvky sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort a jednoduché použitie aj pri dlhodobom natáčaní.

Sirui BCH-20 je kompatibilná s väčšinou statívov s 75 mm miskou, čo z nej robí univerzálny nástroj pre každého profesionála. Je ideálna pre použitie v teréne aj v štúdiu, kde jej precízne ovládanie a vysoká nosnosť prispievajú k vytváraniu kvalitných a stabilných záberov.

Ak hľadáte spoľahlivú a výkonnú video hlavu, ktorá splní všetky vaše očakávania, Sirui BCH-20 je tou správnou voľbou. Investujte do kvality a presnosti, ktoré vám táto hlava ponúka, a posuňte svoje filmárske a fotografické projekty na novú úroveň.