, ,

Sirui BCT3203 Carbon legs (75mm Bowl)


Sirui BCT3203 Carbon legs (75mm Bowl) sú profesionálne statívové nohy vyrobené z uhlíkových vlákien, ktoré poskytujú vysokú stabilitu a nízku hmotnosť. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú 75mm misku pre presné vyrovnanie, trojdielnu konštrukciu pre jednoduché nastavenie výšky, a nosnosť až 18 kg. Výhody zahŕňajú odolnosť voči vibráciám, rýchle nastavenie a prenosnosť. Unikátnym predajným bodom je kombinácia ľahkosti a pevnosti, ideálna pre profesionálnych fotografov a kameramanov.

Sirui BCT3203 Carbon legs (75mm Bowl)

Sirui BCT3203 sú profesionálne statívové nohy vyrobené z vysoko kvalitného uhlíkového vlákna, ktoré poskytujú výnimočnú stabilitu a odolnosť. Tento statív je navrhnutý pre náročných fotografov a kameramanov, ktorí vyžadujú spoľahlivé vybavenie pre svoje kreatívne projekty.

Jednou z hlavných výhod Sirui BCT3203 je jeho ľahká konštrukcia. Uhlíkové vlákno nielenže znižuje hmotnosť statívu, ale zároveň zvyšuje jeho pevnosť a odolnosť voči vibráciám. To znamená, že môžete dosiahnuť ostré a stabilné zábery aj v náročných podmienkach.

Statív je vybavený 75mm miskou, ktorá umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie a vyrovnanie kamery. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pri práci na nerovnom teréne, kde je presné vyrovnanie kľúčové pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov.

Sirui BCT3203 ponúka trojstupňové nastavenie nôh, čo umožňuje prispôsobiť výšku statívu podľa potreby. Maximálna výška dosahuje až 150 cm, čo poskytuje dostatočnú flexibilitu pre rôzne typy záberov. Nohy sú vybavené robustnými zámkami, ktoré zabezpečujú pevné a bezpečné uchytenie v každej pozícii.

Ďalšou výhodou tohto statívu je jeho kompaktný dizajn. Po zložení má dĺžku iba 69 cm, čo uľahčuje jeho prenášanie a skladovanie. Súčasťou balenia je aj praktická prepravná taška, ktorá chráni statív pred poškodením počas prepravy.

Sirui BCT3203 je ideálnou voľbou pre profesionálov, ktorí hľadajú spoľahlivý a odolný statív s vynikajúcimi vlastnosťami. Jeho ľahká konštrukcia, jednoduché nastavenie a vysoká stabilita z neho robia neoceniteľného pomocníka pri tvorbe kvalitných fotografií a videí.