-11%

Sirui BCH-20 + Carbon Legs


Sirui BCH-20 Carbon Legs sú profesionálne statívy vyrobené z uhlíkových vlákien, ktoré ponúkajú vynikajúcu stabilitu a nízku hmotnosť. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú nosnosť, rýchle nastavenie výšky pomocou otočných zámkov a odolnosť voči poveternostným podmienkam. Výhody zahŕňajú ľahkú prenosnosť, robustnú konštrukciu a všestrannosť pre rôzne fotografické a filmové aplikácie. Unikátnym predajným bodom je kombinácia profesionálnej kvality a ľahkého dizajnu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre náročných fotografov a kameramanov.

Sirui BCH-20 Carbon Legs

Sirui BCH-20 Carbon Legs sú dokonalým riešením pre profesionálnych fotografov a kameramanov, ktorí hľadajú spoľahlivý a ľahký statív s vynikajúcou stabilitou a flexibilitou. Tento statív je vyrobený z vysoko kvalitného uhlíkového vlákna, čo zaručuje jeho mimoriadnu pevnosť a odolnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti.

Jednou z hlavných výhod Sirui BCH-20 je jeho nosnosť až 20 kg, čo umožňuje bezpečné použitie aj s ťažšími fotoaparátmi a videokamerami. Statív je vybavený trojstupňovým systémom nastavenia nôh, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché prispôsobenie výšky podľa potreby. Maximálna výška statívu je 160 cm, čo poskytuje dostatočnú flexibilitu pre rôzne fotografické a filmové situácie.

Sirui BCH-20 Carbon Legs sa vyznačuje aj inovatívnym dizajnom s otočnými zámkami, ktoré zabezpečujú rýchle a bezpečné nastavenie nôh. Tento mechanizmus zaručuje, že statív zostane pevne na mieste aj pri náročných podmienkach. Okrem toho, statív disponuje gumovými nožičkami a hrotmi, ktoré poskytujú vynikajúcu priľnavosť na rôznych povrchoch, či už ide o hladké podlahy alebo nerovný terén.

Ďalšou výhodou Sirui BCH-20 je jeho kompaktnosť a prenosnosť. Po zložení má statív dĺžku iba 55 cm, čo umožňuje jeho jednoduché prenášanie a skladovanie. Súčasťou balenia je aj praktická prepravná taška, ktorá chráni statív pred poškodením počas prepravy.

Sirui BCH-20 Carbon Legs je ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivý a všestranný statív pre svoje fotografické a filmové projekty. Jeho robustná konštrukcia, ľahká manipulácia a vynikajúca stabilita z neho robia neoceniteľného pomocníka v každej situácii. Investujte do kvality a spoľahlivosti s Sirui BCH-20 Carbon Legs a posuňte svoje tvorivé možnosti na novú úroveň.