-17%
, ,

OConnor Ultimate 2560 Head & 60L Mitchell Tripod with Floor Spreader


OConnor Ultimate 2560 Head je profesionálna filmová hlava navrhnutá pre presné a plynulé pohyby kamery. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú nosnosť až 30 kg, patentovaný systém protiváhy pre jemné nastavenie, a plynulé ovládanie pan a tilt. Výhody zahŕňajú robustnú konštrukciu, spoľahlivosť v náročných podmienkach a kompatibilitu s rôznymi kamerovými systémami. Unikátnym predajným bodom je kombinácia precíznosti a všestrannosti, ktorá uspokojí potreby profesionálnych filmárov.

OConnor Ultimate 2560 Head

OConnor Ultimate 2560 Head je špičková filmová hlava navrhnutá pre profesionálnych kameramanov, ktorí vyžadujú maximálnu presnosť a spoľahlivosť pri práci s ťažkými kamerovými systémami. Táto hlava je ideálna pre použitie s digitálnymi filmovými kamerami a veľkými objektívmi, pričom poskytuje bezkonkurenčnú stabilitu a plynulosť pohybu.

Jednou z hlavných výhod OConnor Ultimate 2560 je jej revolučný protiváhový systém, ktorý umožňuje presné vyváženie kamery v akomkoľvek uhle. Tento systém zaručuje, že kamera zostane stabilná a bezpečná, čo je kľúčové pri natáčaní dynamických scén. Hlava ponúka plynulé a presné ovládanie, čo umožňuje kameramanom dosiahnuť dokonalé zábery bez trhania alebo nežiaduceho pohybu.

OConnor Ultimate 2560 je vybavená ergonomickými ovládacími prvkami, ktoré sú intuitívne a ľahko dostupné. To umožňuje rýchle a efektívne nastavenie hlavy, čo je neoceniteľné pri práci v náročných podmienkach. Hlava je tiež kompatibilná s rôznymi príslušenstvami, čo zvyšuje jej flexibilitu a prispôsobivosť rôznym natáčacím potrebám.

Konštrukcia hlavy je robustná a odolná, vyrobená z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj pri intenzívnom používaní. OConnor Ultimate 2560 je navrhnutá tak, aby odolala náročným podmienkam na natáčacích miestach, vrátane extrémnych teplôt a vlhkosti.

Medzi ďalšie výhody patrí rýchla a jednoduchá montáž a demontáž kamery, čo šetrí čas a zvyšuje efektivitu práce. Hlava je tiež vybavená presnými meracími stupnicami, ktoré umožňujú presné nastavenie a opakovateľnosť záberov.

OConnor Ultimate 2560 Head je nepostrádateľným nástrojom pre každého profesionálneho kameramana, ktorý hľadá spoľahlivú a výkonnú filmovú hlavu. S jej pokročilými funkciami a robustnou konštrukciou poskytuje všetko, čo potrebujete na dosiahnutie dokonalých záberov v každej situácii.