,

Jimmy Jib (8m)


Jimmy Jib (8m) je profesionálny kamerový žeriav s dĺžkou 8 metrov, ideálny pre filmové a televízne produkcie. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú stabilitu, presné ovládanie a flexibilitu pri snímaní z rôznych uhlov. Výhody zahŕňajú možnosť dosiahnuť dynamické a plynulé zábery, zvýšenie produkčnej hodnoty a jednoduchú montáž a demontáž. Unikátnym predajným bodom je jeho robustná konštrukcia a schopnosť podporovať rôzne typy kamier, čo z neho robí neoceniteľný nástroj pre profesionálnych kameramanov.

Jimmy Jib (8m)

Jimmy Jib (8m) je profesionálny kamerový žeriav, ktorý prináša revolúciu do sveta filmovej a televíznej produkcie. Tento robustný a všestranný nástroj je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu flexibilitu a kreativitu pri snímaní dynamických záberov.

**Špecifikácie a vlastnosti:**
– **Dĺžka:** 8 metrov, čo umožňuje rozsiahle pohyby kamery a zachytávanie širokých panoramatických záberov.
– **Nosnosť:** Podporuje kamery až do hmotnosti 22 kg, čo zaručuje kompatibilitu s väčšinou profesionálnych kamier na trhu.
– **Materiál:** Vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, ktorý zaručuje pevnosť a odolnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti pre jednoduchú manipuláciu.
– **Ovládanie:** Elektronický systém ovládania umožňuje presné a plynulé pohyby kamery, vrátane otáčania, nakláňania a posúvania.
– **Montáž:** Rýchla a jednoduchá montáž a demontáž, čo šetrí čas a zvyšuje efektivitu na natáčacom mieste.
– **Stabilita:** Vybavený stabilizačnými systémami, ktoré minimalizujú vibrácie a zaisťujú hladké a stabilné zábery aj pri maximálnom vysunutí.

**Výhody:**
– **Kreatívna sloboda:** Umožňuje filmárom a kameramanom vytvárať jedinečné a pútavé zábery, ktoré by inak neboli možné.
– **Profesionálny vzhľad:** Zlepšuje kvalitu produkcie tým, že poskytuje profesionálne vyzerajúce zábery s plynulými pohybmi a dynamickými uhlami.
– **Efektivita:** Znižuje potrebu viacerých kamier a operátorov, čím šetrí čas a náklady na produkciu.
– **Univerzálnosť:** Ideálny pre rôzne typy produkcií, vrátane filmov, televíznych relácií, reklám, športových udalostí a živých prenosov.

Jimmy Jib (8m) je nepostrádateľným nástrojom pre každého, kto chce posunúť svoju produkciu na vyššiu úroveň. S jeho pomocou môžete dosiahnuť úžasné vizuálne efekty a zaujať svoje publikum nezabudnuteľnými zábermi.

Katalógové číslo: JIMMY_JIB_8M Kategórie: ,