,

BMPCC 6K PRO SET


BMPCC 6K PRO SET je profesionálna filmová kamera s rozlíšením 6K, ktorá ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu a flexibilitu. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú Super 35 senzor, dynamický rozsah 13 EV, vstavané ND filtre, 5-palcový dotykový displej s vysokým jasom, a možnosť nahrávania v formátoch ProRes a Blackmagic RAW. Výhody zahŕňajú vysokú kvalitu obrazu, jednoduché ovládanie a široké možnosti pripojenia. Unikátne predajné body sú kompaktný dizajn, profesionálne funkcie a cenová dostupnosť pre nezávislých filmárov a produkčné tímy.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro Set

Objavte revolúciu vo filmovej tvorbe s Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro Set. Tento špičkový set je navrhnutý pre profesionálnych filmárov, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu kvality, flexibility a výkonu.

**Kľúčové vlastnosti:**

– **6K Super 35 Senzor:** S rozlíšením 6144 x 3456 pixelov, BMPCC 6K Pro zachytáva neuveriteľne detailné a ostré zábery, ktoré sú ideálne pre veľké plátna aj streamingové platformy.
– **Dynamický rozsah 13 EV:** Vďaka vysokému dynamickému rozsahu dokáže kamera zachytiť jemné detaily v tieňoch aj svetlách, čo umožňuje vytvárať vizuálne ohromujúce zábery s realistickými farbami.
– **Integrované ND Filtre:** Zabudované ND filtre (2, 4 a 6 stop) umožňujú rýchle prispôsobenie expozície v rôznych svetelných podmienkach, čo je ideálne pre natáčanie v exteriéri.
– **5-palcový dotykový displej:** Veľký, jasný a nastaviteľný dotykový displej poskytuje jednoduché ovládanie a presné zaostrovanie, čo zaručuje, že nikdy nezmeškáte ten správny záber.
– **Dual Native ISO:** S podporou dual native ISO až do 25 600, BMPCC 6K Pro ponúka vynikajúci výkon pri slabom osvetlení, čo umožňuje natáčať čisté a jasné zábery aj v náročných svetelných podmienkach.
– **Profesionálne audio vstupy:** Kamera je vybavená mini XLR vstupmi s fantómovým napájaním, čo umožňuje pripojenie profesionálnych mikrofónov a zaručuje vysokokvalitný zvukový záznam.
– **Kompatibilita s EF objektívmi:** Vďaka EF bajonetu môžete využiť širokú škálu objektívov od popredných výrobcov, čo vám poskytuje maximálnu kreativitu a flexibilitu pri natáčaní.

**Výhody:**

– **Kompaktný a prenosný dizajn:** Napriek svojej výkonnosti je BMPCC 6K Pro ľahká a kompaktná, čo umožňuje jednoduché prenášanie a použitie v teréne.
– **Vysoká kvalita obrazu:** S 6K rozlíšením a pokročilými funkciami spracovania obrazu získate profesionálne výsledky, ktoré ohromia každého diváka.
– **Flexibilita pri natáčaní:** Vďaka širokej škále vstupov, výstupov a možností pripojenia je táto kamera ideálna pre rôzne produkčné prostredia, od nezávislých filmov po komerčné projekty.
– **Jednoduché ovládanie:** Intuitívne rozhranie a dotykový displej umožňujú rýchle a jednoduché nastavenie kamery, čo šetrí čas a zvyšuje efektivitu práce.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro Set je nepostrádateľným nástrojom pre každého filmára, ktorý chce posunúť svoje projekty na vyššiu úroveň. S touto kamerou získate nielen vynikajúcu kvalitu obrazu, ale aj neobmedzené možnosti kreativity.