,

RED Epic-W Helium 8K (DSMC2) S35


RED Epic-W Helium 8K (DSMC2) S35 je profesionálna filmová kamera s rozlíšením 8K, ktorá ponúka výnimočnú kvalitu obrazu a flexibilitu. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú 35,4-megapixelový snímač Helium S35, schopnosť nahrávať v 8K pri 60 fps, dynamický rozsah až 16,5 stôp a podporu formátu REDCODE RAW. Kamera je kompaktná a modulárna, čo umožňuje prispôsobenie rôznym potrebám natáčania. Výhody zahŕňajú vysokú kvalitu obrazu, detailnosť a farebnú presnosť, čo ju robí ideálnou pre profesionálnu filmovú produkciu. Unikátne predajné body sú jej vysoké rozlíšenie, flexibilita a modulárny dizajn, ktorý umožňuje prispôsobenie a rozšírenie podľa potrieb používateľa.

RED Epic-W Helium 8K (DSMC2) S35

Objavte neobmedzené možnosti filmovej tvorby s kamerou RED Epic-W Helium 8K (DSMC2) S35. Táto revolučná kamera je vybavená špičkovým 35-megapixelovým snímačom Helium 8K S35, ktorý prináša neuveriteľnú kvalitu obrazu a detailnosť, akú ste ešte nevideli. S rozlíšením 8192 x 4320 pixelov zachytíte každý moment s ohromujúcou presnosťou a vernosťou farieb.

RED Epic-W Helium 8K je navrhnutá pre profesionálov, ktorí požadujú najvyššiu kvalitu a flexibilitu. Vďaka dynamickému rozsahu až 16,5 stôp a schopnosti natáčať v RAW formáte, táto kamera poskytuje maximálnu kontrolu nad každým záberom. Snímač Helium 8K S35 je optimalizovaný pre nízku hladinu šumu a vysokú citlivosť, čo umožňuje natáčanie aj v náročných svetelných podmienkach.

Jednou z kľúčových výhod RED Epic-W Helium 8K je jej modulárny dizajn DSMC2, ktorý umožňuje prispôsobenie kamery podľa vašich potrieb. Môžete jednoducho pridať alebo vymeniť rôzne moduly, ako sú monitory, batérie, alebo úložné zariadenia, čím získate maximálnu flexibilitu pri natáčaní. Kamera je tiež kompatibilná s množstvom objektívov, čo vám umožní dosiahnuť presne ten vzhľad, ktorý si predstavujete.

RED Epic-W Helium 8K podporuje natáčanie v rôznych formátoch a rýchlostiach, vrátane 8K pri 60 fps, 4K pri 120 fps a 2K pri 240 fps, čo vám umožňuje zachytiť aj tie najrýchlejšie akcie s plynulosťou a jasnosťou. Vďaka pokročilým funkciám, ako je REDCODE RAW kompresia, máte k dispozícii obrovské množstvo dát pre postprodukciu, čo vám umožní dosiahnuť dokonalý výsledok.

S RED Epic-W Helium 8K (DSMC2) S35 získate nástroj, ktorý posunie vaše filmové projekty na novú úroveň. Či už natáčate celovečerný film, reklamu, alebo dokument, táto kamera vám poskytne všetko, čo potrebujete na dosiahnutie profesionálnych výsledkov. Vstúpte do sveta neobmedzených možností s RED Epic-W Helium 8K a zažite budúcnosť filmovej tvorby už dnes.