,

Fujifilm X-S10


Fujifilm X-S10 je kompaktný a ľahký fotoaparát s 26,1 MP X-Trans CMOS 4 snímačom a X-Processor 4, ktorý poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu a rýchly výkon. Má 5-osovú stabilizáciu obrazu, ktorá umožňuje ostré snímky aj pri nízkom osvetlení. Vďaka výklopnému dotykovému LCD displeju a elektronickému hľadáčiku je ideálny pre vlogerov a fotografov. Ponúka 4K video nahrávanie, rýchle sériové snímanie až 8 fps a širokú škálu filmových simulácií pre kreatívne možnosti. Jeho ergonomický dizajn a intuitívne ovládanie robia z X-S10 skvelú voľbu pre amatérov aj profesionálov.

Fujifilm X-S10: Perfektný spoločník pre každého fotografa

Fujifilm X-S10 je revolučný fotoaparát, ktorý prináša špičkovú kvalitu obrazu a pokročilé funkcie v kompaktnom a ľahkom tele. Tento model je ideálny pre nadšencov aj profesionálov, ktorí hľadajú spoľahlivý a všestranný nástroj na zachytenie nezabudnuteľných momentov.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Snímač a procesor:** Fujifilm X-S10 je vybavený 26,1-megapixelovým snímačom APS-C X-Trans CMOS 4 a výkonným procesorom X-Processor 4, ktoré spoločne zabezpečujú vynikajúcu kvalitu obrazu, vysokú citlivosť ISO a rýchle spracovanie dát.

2. **Stabilizácia obrazu:** Vstavaný 5-osový systém stabilizácie obrazu (IBIS) umožňuje fotografovať ostré a stabilné snímky aj pri nízkom osvetlení alebo pri použití dlhších expozičných časov. Táto technológia je neoceniteľná pri snímaní videí a dynamických scén.

3. **Ergonomický dizajn:** Kompaktné a ľahké telo fotoaparátu je navrhnuté s dôrazom na pohodlie a jednoduché ovládanie. Hlboký grip zaručuje bezpečné držanie a intuitívne rozloženie ovládacích prvkov umožňuje rýchly prístup k najdôležitejším funkciám.

4. **Pokročilé automatické zaostrovanie:** Systém automatického zaostrovania s 425 bodmi fázovej detekcie poskytuje rýchle a presné zaostrovanie aj pri slabom osvetlení. Funkcia sledovania objektov a detekcie tváre/očí zaručuje, že vaše snímky budú vždy ostré a detailné.

5. **Vysokokvalitné video:** Fujifilm X-S10 podporuje nahrávanie videa v rozlíšení 4K pri 30 snímkach za sekundu a Full HD pri 240 snímkach za sekundu, čo umožňuje vytvárať plynulé a profesionálne videá. Vstavaný mikrofón a možnosť pripojenia externého mikrofónu zaručujú vynikajúcu kvalitu zvuku.

6. **Simulácia filmov:** Fotoaparát ponúka širokú škálu simulácií filmov, ktoré napodobňujú vzhľad klasických filmových materiálov Fujifilm. Tieto prednastavené režimy umožňujú kreatívne experimentovať s farbami a tónmi priamo pri snímaní.

7. **Dotykový a výklopný displej:** 3-palcový dotykový LCD displej s možnosťou výklopu a otočenia poskytuje maximálnu flexibilitu pri komponovaní záberov z rôznych uhlov. Elektronický hľadáčik s vysokým rozlíšením zaručuje jasný a detailný náhľad scény.

8. **Konektivita:** Vstavané Wi-Fi a Bluetooth umožňujú jednoduché zdieľanie snímok a diaľkové ovládanie fotoaparátu pomocou smartfónu alebo tabletu. Aplikácia Fujifilm Camera Remote poskytuje ďalšie možnosti pre správu a prenos fotografií.

Fujifilm X-S10 je dokonalým spojením výkonu, kvality a prenosnosti. Či už ste na cestách, v štúdiu alebo na rodinnom výlete, tento fotoaparát vám umožní zachytiť každý okamih s profesionálnou precíznosťou a kreativitou.