, ,

Blackmagic Videoassist 7″


Blackmagic Videoassist 7″ je profesionálny monitor a rekordér s 7-palcovým dotykovým displejom, ktorý ponúka vysoké rozlíšenie 1920×1200. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú podporu 4K DCI a UHD nahrávania, 12G-SDI a HDMI vstupy/výstupy, a možnosť nahrávania na SD karty alebo externé disky cez USB-C. Výhody zahŕňajú kompaktný dizajn, jednoduché ovládanie, a vysokú kvalitu obrazu, čo z neho robí ideálny nástroj pre profesionálnych kameramanov a filmárov. Unikátne predajné body sú jeho všestrannosť, robustná konštrukcia a podpora pre širokú škálu formátov a kodekov.

Blackmagic Videoassist 7″

Objavte revolúciu v monitorovaní a nahrávaní videa s Blackmagic Videoassist 7″, špičkovým zariadením, ktoré posúva hranice vašej kreativity. Tento profesionálny monitor a rekordér v jednom ponúka neprekonateľnú kvalitu obrazu a množstvo funkcií, ktoré z neho robia nepostrádateľný nástroj pre každého filmára.

**Výnimočná kvalita obrazu**
S 7-palcovým dotykovým displejom s rozlíšením 1920 x 1200 pixelov, Blackmagic Videoassist 7″ poskytuje krištáľovo čistý obraz s vysokým jasom 2500 nitov, čo zaručuje perfektnú viditeľnosť aj na priamom slnku. Vďaka širokému farebnému gamutu a 10-bitovej farebnej hĺbke zažijete verné a živé farby, ktoré oživia každý záber.

**Pokročilé nahrávanie**
Tento monitor-rekordér podporuje nahrávanie v rozlíšení až 4K DCI a ponúka rôzne formáty vrátane ProRes a DNxHR, čo vám umožňuje zachytiť každý detail s maximálnou presnosťou. S dvoma slotmi na SD karty môžete nahrávať nepretržite, pričom sa karty automaticky prepínajú, keď je jedna plná.

**Flexibilita a kompatibilita**
Blackmagic Videoassist 7″ je vybavený HDMI a 12G-SDI vstupmi a výstupmi, čo zaručuje širokú kompatibilitu s rôznymi kamerami a zariadeniami. Navyše, vďaka funkcii cross-conversion môžete jednoducho konvertovať signály medzi HDMI a SDI, čo zvyšuje vašu flexibilitu na pľaci.

**Profesionálne nástroje na monitorovanie**
Zariadenie ponúka množstvo pokročilých nástrojov na monitorovanie, vrátane waveform, vectorscope, histogramu a focus peakingu. Tieto nástroje vám umožňujú presne kontrolovať expozíciu, farby a ostrosť, čím zabezpečíte, že každý záber bude dokonalý.

**Intuitívne ovládanie a robustný dizajn**
S intuitívnym dotykovým rozhraním je ovládanie Blackmagic Videoassist 7″ jednoduché a rýchle. Robustný hliníkový rám zaručuje odolnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Vstavané batérie s možnosťou výmeny za chodu zabezpečujú, že nikdy neprídete o dôležitý záber.

**Záver**
Blackmagic Videoassist 7″ je viac než len monitor – je to nepostrádateľný nástroj pre každého profesionála, ktorý chce dosiahnuť najvyššiu kvalitu svojich videí. S jeho pokročilými funkciami, vynikajúcou kvalitou obrazu a robustným dizajnom je ideálnym spoločníkom na každom natáčaní. Premeňte svoju víziu na realitu s Blackmagic Videoassist 7″.