,

Feelworld 4K Ultra-Bright HDMI/SDI LUT6S


Feelworld 4K Ultra-Bright HDMI/SDI LUT6S je profesionálny monitor s 6-palcovým displejom, ktorý ponúka ultra-jasný obraz s rozlíšením 4K. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysoký jas 2600 nitov, podporu 3D LUT, HDMI a SDI vstupy/výstupy, a dotykový displej pre jednoduché ovládanie. Výhody zahŕňajú vynikajúcu viditeľnosť aj na priamom slnku, presnú farebnú kalibráciu a flexibilitu pripojenia. Unikátnym predajným bodom je kombinácia ultra-jasného displeja a profesionálnych funkcií v kompaktnom a prenosnom dizajne, ideálnom pre filmárov a videografov.

Feelworld 4K Ultra-Bright HDMI/SDI LUT6S

Objavte revolučný monitor Feelworld 4K Ultra-Bright HDMI/SDI LUT6S, ktorý prináša nekompromisnú kvalitu obrazu a špičkové funkcie pre profesionálnych filmárov a fotografov. Tento 6-palcový monitor s rozlíšením 1920×1080 Full HD a neuveriteľným jasom 2600 nitov zaručuje krištáľovo čistý obraz aj na priamom slnečnom svetle.

LUT6S je vybavený HDMI a SDI vstupmi a výstupmi, čo umožňuje flexibilné pripojenie k rôznym zariadeniam a bezproblémovú integráciu do vášho pracovného prostredia. Podpora 4K signálu zaručuje, že každý detail bude zachytený s maximálnou presnosťou.

Jednou z najvýznamnejších funkcií tohto monitora je podpora 3D LUT, ktorá umožňuje okamžité náhľady farebných korekcií priamo na mieste natáčania. S predinštalovanými LUT profilmi a možnosťou nahrania vlastných LUT súborov môžete dosiahnuť presne taký vzhľad, aký si predstavujete.

Monitor Feelworld LUT6S je navrhnutý s ohľadom na pohodlie a efektivitu. Jeho dotykový displej umožňuje rýchle a intuitívne ovládanie, zatiaľ čo kompaktný a ľahký dizajn zaručuje jednoduchú prenosnosť. Vďaka vstavaným funkciám ako histogram, vektoroskop, falošné farby a zebry máte všetky nástroje na presné nastavenie expozície a farebnosti vždy po ruke.

S robustným hliníkovým telom a možnosťou napájania cez batérie Sony L-series alebo externý napájací zdroj je LUT6S pripravený na náročné podmienky natáčania. Je ideálnym riešením pre profesionálov, ktorí potrebujú spoľahlivý a výkonný monitor pre svoje kreatívne projekty.

Feelworld 4K Ultra-Bright HDMI/SDI LUT6S je viac než len monitor – je to nepostrádateľný nástroj, ktorý posunie vašu tvorbu na novú úroveň. Zažite dokonalú kombináciu technológie a dizajnu, ktorá vám umožní vidieť a zachytiť svet v jeho najlepšej podobe.