,

TVLogic VFM-055A OLED 5.5″


TVLogic VFM-055A OLED 5.5″ je profesionálny monitor s OLED displejom, ktorý ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu s vysokým kontrastom a presnými farbami. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú Full HD rozlíšenie, široký farebný gamut, nízku latenciu a kompaktný dizajn, ktorý je ideálny pre mobilné produkcie. Monitor podporuje rôzne formáty signálu a má množstvo vstupov vrátane HDMI a SDI. Unikátnym predajným bodom je jeho schopnosť poskytovať verný obraz aj v náročných svetelných podmienkach, čo ho robí neoceniteľným nástrojom pre profesionálnych kameramanov a produkčné tímy.

TVLogic VFM-055A OLED 5.5″

TVLogic VFM-055A je špičkový 5,5-palcový OLED monitor, ktorý prináša profesionálnu kvalitu obrazu priamo do vašich rúk. Tento kompaktný monitor je ideálny pre filmárov, kameramanov a všetkých, ktorí potrebujú presné a spoľahlivé zobrazenie na mieste natáčania.

**Vynikajúca kvalita obrazu**
S OLED technológiou ponúka VFM-055A neuveriteľne živé farby a hlboké čierne odtiene, ktoré zaručujú realistický a dynamický obraz. Rozlíšenie Full HD 1920×1080 pixelov zabezpečuje ostré a detailné zobrazenie, čo je nevyhnutné pre presné zaostrovanie a kontrolu kvality.

**Široký farebný gamut**
Monitor podporuje široký farebný gamut vrátane Rec.709, DCI-P3 a ďalších, čo umožňuje verné zobrazenie farieb podľa priemyselných štandardov. To je kľúčové pre postprodukciu a farebnú korekciu.

**Pokročilé funkcie pre profesionálov**
VFM-055A je vybavený množstvom pokročilých funkcií, ako sú waveform, vectorscope, histogram, a ďalšie nástroje na analýzu obrazu. Tieto funkcie umožňujú presnú kontrolu expozície, farebnosti a ďalších kritických aspektov obrazu.

**Kompaktný a ľahký dizajn**
S hmotnosťou iba 0,3 kg je tento monitor mimoriadne ľahký a prenosný, čo ho robí ideálnym pre použitie v teréne. Jeho robustná konštrukcia zaručuje odolnosť aj v náročných podmienkach.

**Široká konektivita**
Monitor je vybavený rôznymi vstupmi a výstupmi vrátane HDMI a SDI, čo umožňuje jednoduché pripojenie k rôznym zariadeniam. To zaručuje flexibilitu a kompatibilitu s rôznymi kamerovými systémami.

**Energetická efektívnosť**
VFM-055A je navrhnutý s ohľadom na nízku spotrebu energie, čo predlžuje výdrž batérie a znižuje prevádzkové náklady. To je obzvlášť dôležité pri dlhých natáčaniach v exteriéri.

**Intuitívne ovládanie**
Monitor ponúka jednoduché a intuitívne ovládanie prostredníctvom dotykového displeja a fyzických tlačidiel, čo umožňuje rýchle a efektívne nastavenie podľa aktuálnych potrieb.

TVLogic VFM-055A OLED 5.5″ je nepostrádateľným nástrojom pre každého profesionála, ktorý vyžaduje najvyššiu kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Jeho pokročilé funkcie a kompaktný dizajn ho robia ideálnym riešením pre širokú škálu produkčných potrieb.