, ,

Leitz ELMARIT-R 60mm F2.8 Macro


Leitz ELMARIT-R 60mm F2.8 Macro je vysoko kvalitný makro objektív s ohniskovou vzdialenosťou 60 mm a svetelnosťou f/2.8. Vyznačuje sa vynikajúcou optickou kvalitou, ostrým obrazom a minimálnym skreslením. Je ideálny pre detailné makro fotografie, ale aj pre portréty a všeobecné použitie. Objektív ponúka vysokú svetelnosť, čo umožňuje fotografovanie aj pri slabom osvetlení. Jeho robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť. Unikátnym predajným bodom je kombinácia precíznej nemeckej optiky a univerzálnosti použitia.

Leitz ELMARIT-R 60mm F2.8 Macro

Objavte dokonalosť makrofotografie s objektívom Leitz ELMARIT-R 60mm F2.8 Macro, ktorý je synonymom precíznosti a kvality. Tento výnimočný objektív od renomovanej značky Leitz je navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú nekompromisnú ostrosť a detail v každom zábere.

**Špičková optika pre dokonalé detaily**
Leitz ELMARIT-R 60mm F2.8 Macro je vybavený pokročilou optickou konštrukciou, ktorá zahŕňa 6 prvkov v 5 skupinách. Tento dizajn zaručuje minimálne skreslenie a vynikajúcu ostrosť od stredu až po okraje snímky. S maximálnou clonou f/2.8 dosiahnete nádherné rozostrenie pozadia (bokeh), čo je ideálne pre portréty a makrofotografiu.

**Makro schopnosti pre fascinujúce zábery**
S minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou len 27 cm a maximálnym zväčšením 1:2, tento objektív umožňuje zachytiť aj tie najmenšie detaily s ohromujúcou presnosťou. Či už fotografujete kvety, hmyz alebo drobné objekty, Leitz ELMARIT-R 60mm F2.8 Macro vám poskytne neuveriteľnú flexibilitu a kreativitu.

**Robustná konštrukcia pre dlhodobé používanie**
Vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, tento objektív je navrhnutý tak, aby vydržal aj v náročných podmienkach. Kovové telo a precízne mechanické komponenty zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť, čo ocení každý profesionálny fotograf.

**Kompatibilita a všestrannosť**
Leitz ELMARIT-R 60mm F2.8 Macro je kompatibilný s fotoaparátmi radu Leica R, čo z neho robí ideálny doplnok pre vašu fotografickú výbavu. Jeho univerzálna ohnisková vzdialenosť 60 mm ho robí vhodným nielen pre makrofotografiu, ale aj pre portréty a každodenné fotografovanie.

**Výhody, ktoré oceníte**
– Vynikajúca optická kvalita s minimálnym skreslením
– Široká clona f/2.8 pre krásne rozostrenie pozadia
– Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 27 cm pre detailné makro zábery
– Robustná a odolná konštrukcia pre dlhodobé používanie
– Kompatibilita s Leica R systémom pre maximálnu všestrannosť

Leitz ELMARIT-R 60mm F2.8 Macro je viac než len objektív – je to nástroj, ktorý vám umožní objaviť nový svet detailov a kreativity. Nechajte sa uniesť jeho schopnosťami a pridajte ho do svojej fotografickej výbavy ešte dnes.