, ,

Leitz SUMMICRON-R 50mm F2

Availability:

Nie je na sklade


Leitz SUMMICRON-R 50mm F2 je vysoko kvalitný objektív s pevným ohniskom, ktorý ponúka vynikajúcu optickú kvalitu a svetelnosť f/2. Je známy svojou ostrosťou, kontrastom a schopnosťou vytvárať krásny bokeh. Objektív je robustne skonštruovaný, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť. Je ideálny pre portrétnu a reportážnu fotografiu, kde vynikne jeho schopnosť zachytiť detaily a prirodzené farby. Unikátnym predajným bodom je kombinácia legendárnej optiky Leitz a univerzálnosti použitia na rôznych fotoaparátoch s adaptérom.

Leitz SUMMICRON-R 50mm F2

Objektív Leitz SUMMICRON-R 50mm F2 je ikonickým kúskom v portfóliu každého vášnivého fotografa. Tento objektív, známy svojou vynikajúcou optickou kvalitou a precíznym spracovaním, ponúka neprekonateľnú ostrosť a kontrast, ktoré sú charakteristické pre značku Leica.

S ohniskovou vzdialenosťou 50 mm a maximálnou clonou f/2 je SUMMICRON-R ideálny pre širokú škálu fotografických situácií, od portrétov až po krajinky. Jeho svetelnosť f/2 umožňuje nádherné rozostrenie pozadia (bokeh) a vynikajúce výsledky aj pri slabom osvetlení. Optická konštrukcia objektívu pozostáva z 6 prvkov v 4 skupinách, čo zaručuje minimálne skreslenie a maximálnu vernosť farieb.

Mechanická konštrukcia objektívu je rovnako pôsobivá. Telo je vyrobené z odolného kovu, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Manuálne zaostrovanie je hladké a presné, čo umožňuje fotografom dosiahnuť dokonalé zaostrenie s minimálnym úsilím.

Leitz SUMMICRON-R 50mm F2 je viac než len objektív; je to nástroj, ktorý inšpiruje kreativitu a umožňuje zachytiť svet v jeho najkrajších detailoch. Pre tých, ktorí hľadajú kombináciu klasického dizajnu a moderného výkonu, je tento objektív neprekonateľnou voľbou.