, ,

Leitz SUMMICRON-R 90mm F2


Leitz SUMMICRON-R 90mm F2 je špičkový objektív s ohniskovou vzdialenosťou 90 mm a svetelnosťou f/2, ideálny pre portrétnu fotografiu. Vyznačuje sa vynikajúcou optickou kvalitou, ostrým obrazom a krásnym bokehom. Jeho robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť. Unikátny predajný bod je kombinácia vysokého výkonu pri slabom osvetlení a schopnosť vytvárať profesionálne portréty s jemným rozostrením pozadia.

Leitz SUMMICRON-R 90mm F2

Objektív Leitz SUMMICRON-R 90mm F2 je majstrovským dielom optickej technológie, ktorý prináša výnimočnú kvalitu obrazu a precízne spracovanie. Tento objektív je ideálny pre portrétnu fotografiu, kde vyniká svojou schopnosťou zachytiť jemné detaily a prirodzené farby.

S maximálnou clonou f/2 poskytuje SUMMICRON-R 90mm vynikajúci výkon aj pri slabom osvetlení, čo umožňuje fotografom vytvárať nádherné snímky s jemným bokehom a výrazným oddelením objektu od pozadia. Optická konštrukcia obsahuje 5 prvkov v 5 skupinách, čo zaručuje minimálne skreslenie a maximálnu ostrosť po celej ploche záberu.

Telo objektívu je vyrobené z odolného kovu, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Manuálne zaostrovanie je plynulé a presné, čo umožňuje fotografom dosiahnuť dokonalé zaostrenie na každý detail. Objektív je kompatibilný s fotoaparátmi radu Leica R, čo z neho robí univerzálny nástroj pre profesionálnych aj amatérskych fotografov.

Leitz SUMMICRON-R 90mm F2 je nielen technickým zázrakom, ale aj umeleckým nástrojom, ktorý inšpiruje k tvorbe. Jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť z neho robia ideálneho spoločníka na cesty, pričom jeho výnimočný optický výkon zaručuje, že každý záber bude majstrovským dielom.

Vlastnosti:
– Ohnisková vzdialenosť: 90mm
– Maximálna clona: f/2
– Optická konštrukcia: 5 prvkov v 5 skupinách
– Manuálne zaostrovanie
– Kompatibilita: Leica R

Výhody:
– Vynikajúca kvalita obrazu s minimálnym skreslením
– Výborný výkon pri slabom osvetlení
– Jemný a prirodzený bokeh
– Odolná kovová konštrukcia
– Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť

Leitz SUMMICRON-R 90mm F2 je investíciou do kvality a kreativity, ktorá vám umožní zachytiť svet v jeho najkrajších detailoch.