, ,

XEEN 50mm T1.5 (EF-Mount) FF


XEEN 50mm T1.5 (EF-Mount) FF je profesionálny filmový objektív s vysokou svetelnosťou T1.5, ideálny pre natáčanie v nízkych svetelných podmienkach. Ponúka vynikajúcu optickú kvalitu s plnoformátovým pokrytím a 11-lamelovou clonou pre krásny bokeh. Robustná konštrukcia z hliníka zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť. Objektív je kompatibilný s EF-Mount systémom a má jednotný priemer predného filtra 114 mm, čo uľahčuje výmenu objektívov. Je ideálny pre profesionálnych filmárov, ktorí hľadajú vysoký výkon a flexibilitu.

XEEN 50mm T1.5 (EF-Mount) FF

Objektív XEEN 50mm T1.5 (EF-Mount) FF je špičkový kinematografický nástroj navrhnutý pre profesionálnych filmárov a fotografov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou prestížnej série XEEN, ktorá je známa svojou vynikajúcou optikou a robustnou konštrukciou.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Vysoká svetelnosť T1.5:** S maximálnou clonou T1.5 umožňuje tento objektív dosiahnuť nádherné bokeh efekty a excelentný výkon pri slabom osvetlení. To je ideálne pre natáčanie v rôznych svetelných podmienkach, od nočných scén po interiéry s nízkym osvetlením.

2. **Full Frame pokrytie:** XEEN 50mm T1.5 je navrhnutý tak, aby pokrýval full frame senzory, čo zaručuje široké zorné pole a vysokú kvalitu obrazu bez kompromisov.

3. **EF-Mount kompatibilita:** Tento objektív je vybavený EF-Mountom, čo zaručuje kompatibilitu s rôznymi kamerami a fotoaparátmi značky Canon, ako aj s inými zariadeniami prostredníctvom adaptéra.

4. **Robustná konštrukcia:** Objektív je vyrobený z odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Jeho kovové telo je navrhnuté tak, aby odolalo nárazom a opotrebeniu.

5. **Presná optika:** S 13 optickými členmi v 12 skupinách, vrátane špeciálnych asférických členov, tento objektív minimalizuje chromatickú aberáciu a poskytuje ostrý a čistý obraz s vysokým kontrastom.

6. **Plynulé ovládanie:** Manuálne ovládanie clony a zaostrovania je navrhnuté pre plynulé a presné nastavenie, čo je nevyhnutné pre profesionálne filmovanie. Ozubené krúžky sú kompatibilné s follow focus systémami, čo zjednodušuje prácu na sete.

7. **Univerzálnosť:** S ohniskovou vzdialenosťou 50mm je tento objektív ideálny pre širokú škálu aplikácií, od portrétov po krajiny a dokumentárne natáčanie. Jeho prirodzená perspektíva a univerzálnosť ho robia nepostrádateľným nástrojom v každom profesionálnom arzenáli.

**Výhody:**

– **Kreatívna sloboda:** Vysoká svetelnosť a presná optika umožňujú filmárom a fotografom dosiahnuť jedinečné vizuálne efekty a kreatívne riešenia.
– **Spoľahlivosť:** Robustná konštrukcia a kvalitné materiály zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach.
– **Kompatibilita:** EF-Mount zaručuje širokú kompatibilitu s rôznymi zariadeniami, čo zjednodušuje integráciu do existujúceho vybavenia.

XEEN 50mm T1.5 (EF-Mount) FF je investíciou do kvality a kreativity, ktorá posunie vaše projekty na novú úroveň. S týmto objektívom získate nástroj, ktorý vám umožní realizovať vaše vízie s maximálnou presnosťou a umeleckým výrazom.