, ,

XEEN 85mm T1.5 (EF-Mount) FF


XEEN 85mm T1.5 (EF-Mount) FF je profesionálny filmový objektív s vysokou svetelnosťou T1.5, ideálny pre natáčanie v slabých svetelných podmienkach. Ponúka vynikajúcu optickú kvalitu s minimálnym skreslením a vysokým rozlíšením. Objektív je kompatibilný s Full-Frame senzormi a má robustnú kovovú konštrukciu, ktorá zaručuje dlhú životnosť. Výmenný bajonet umožňuje flexibilitu pri použití s rôznymi kamerami. Jeho 11-lamelová clona poskytuje krásny bokeh efekt, čo je ideálne pre portréty a filmové zábery.

XEEN 85mm T1.5 (EF-Mount) FF

Objektív XEEN 85mm T1.5 (EF-Mount) FF je špičkový kinematografický nástroj navrhnutý pre profesionálnych filmárov a fotografov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou prestížnej série XEEN, ktorá je známa svojou vynikajúcou optikou a robustnou konštrukciou.

S ohniskovou vzdialenosťou 85mm je tento objektív ideálny pre portréty, detailné zábery a stredne dlhé scény, pričom poskytuje prirodzenú perspektívu a nádherné rozostrenie pozadia (bokeh). Svetelnosť T1.5 umožňuje snímanie aj v náročných svetelných podmienkach, pričom zachováva ostrý a jasný obraz s minimálnym šumom.

XEEN 85mm T1.5 je vybavený EF-Mountom, čo zaručuje kompatibilitu s širokou škálou profesionálnych kamier a fotoaparátov. Jeho plnoformátový dizajn (Full Frame) umožňuje využitie celého obrazového poľa, čo je ideálne pre filmové produkcie a vysokorozlišovacie fotografie.

Medzi kľúčové vlastnosti patrí:
– Vysoká svetelnosť T1.5 pre vynikajúci výkon pri slabom osvetlení.
– 11-lamelová clona pre krásne a prirodzené rozostrenie pozadia.
– Robustná kovová konštrukcia, ktorá zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči náročným podmienkam na pľaci.
– Presné manuálne ovládanie zaostrenia a clony, ktoré umožňuje jemné doladenie každého záberu.
– Antireflexné vrstvy X-Coating, ktoré minimalizujú odlesky a zvyšujú kontrast a farebnú vernosť.

Tento objektív je nielen technicky vynikajúci, ale aj esteticky príťažlivý, čo z neho robí neoddeliteľnú súčasť výbavy každého profesionála. XEEN 85mm T1.5 (EF-Mount) FF je investíciou do kvality, ktorá sa vám vráti v podobe úchvatných záberov a filmových scén, ktoré zanechajú trvalý dojem.