XEEN Primes T1.5 (EF-Mount) FF SET


XEEN Primes T1.5 (EF-Mount) FF SET je profesionálna sada filmových objektívov určená pre full-frame kamery. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú svetelnosť T1.5, ktorá umožňuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a plytkú hĺbku ostrosti. Objektívy majú jednotný dizajn a farebnú konzistenciu, čo uľahčuje prácu pri výmene objektívov. Robustná konštrukcia z hliníka zaručuje dlhú životnosť a odolnosť. Sada obsahuje ohniskové vzdialenosti 24mm, 50mm a 85mm, čo poskytuje flexibilitu pre rôzne typy záberov. Unikátnym predajným bodom je kombinácia profesionálnej kvality obrazu, spoľahlivosti a cenovej dostupnosti v porovnaní s inými špičkovými filmovými objektívmi.

XEEN Primes T1.5 (EF-Mount) FF SET

XEEN Primes T1.5 (EF-Mount) FF SET je špičková sada filmových objektívov navrhnutá pre profesionálnych filmárov a kameramanov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Táto sada obsahuje objektívy s ohniskovými vzdialenosťami 24mm, 35mm, 50mm, 85mm a 135mm, čo poskytuje široký rozsah kreatívnych možností pre rôzne typy záberov.

Každý objektív v sade XEEN Primes T1.5 je vybavený svetelnosťou T1.5, ktorá umožňuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a poskytuje nádherný bokeh efekt, čím dodáva vašim záberom profesionálny vzhľad. Objektívy sú navrhnuté s dôrazom na konzistentnosť farieb a kontrastu, čo zaručuje jednotný vizuálny štýl naprieč celým projektom.

XEEN Primes T1.5 objektívy sú vybavené robustným kovovým telom, ktoré zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči náročným podmienkam na pľaci. Presné mechanické spracovanie a hladký chod zaostrovacieho a cloniaceho prstenca umožňujú jemné a presné nastavenie, čo je nevyhnutné pre profesionálnu filmovú produkciu.

EF-Mount kompatibilita zabezpečuje širokú kompatibilitu s rôznymi kamerovými systémami, vrátane populárnych značiek ako Canon, RED, a Blackmagic Design. Full Frame (FF) pokrytie znamená, že tieto objektívy sú ideálne pre kamery s veľkým snímačom, čo umožňuje zachytiť maximálny detail a dynamický rozsah.

Sada XEEN Primes T1.5 je ideálna pre filmárov, ktorí hľadajú vysokú kvalitu obrazu, spoľahlivosť a flexibilitu. Či už natáčate dramatické scény, dokumentárne filmy alebo reklamy, tieto objektívy vám poskytnú nástroje potrebné na dosiahnutie vašej kreatívnej vízie.