ZEISS Distagon/Planar T* ZE (EF-Mount) SET


ZEISS Distagon/Planar T* ZE (EF-Mount) SET je profesionálna sada objektívov určená pre fotoaparáty s EF bajonetom. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vynikajúcu optickú kvalitu s vysokým rozlíšením a kontrastom, antireflexnú vrstvu T* pre minimalizáciu odleskov a zlepšenie prenosu svetla, robustnú kovovú konštrukciu pre dlhú životnosť a presné manuálne zaostrovanie pre kreatívnu kontrolu. Výhody zahŕňajú vynikajúcu ostrosť a farebnú vernosť, čo je ideálne pre profesionálnu fotografiu a video. Unikátnym predajným bodom je kombinácia legendárnej optiky ZEISS s kompatibilitou pre Canon EF bajonet, čo poskytuje špičkový výkon a spoľahlivosť.

ZEISS Distagon/Planar T* ZE (EF-Mount) SET

Objavte dokonalosť optiky s exkluzívnym setom ZEISS Distagon/Planar T* ZE (EF-Mount), ktorý je navrhnutý pre profesionálnych fotografov a filmárov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu obrazu. Tento set obsahuje dva ikonické objektívy: Distagon T* 2.8/21 a Planar T* 1.4/50, ktoré sú kompatibilné s fotoaparátmi Canon s EF bajonetom.

**ZEISS Distagon T* 2.8/21**
Tento širokouhlý objektív je ideálny pre krajinársku fotografiu, architektúru a interiéry. S ohniskovou vzdialenosťou 21 mm a svetelnosťou f/2.8 poskytuje vynikajúcu ostrosť a kontrast aj pri slabom osvetlení. Optická konštrukcia Distagon zaručuje minimálne skreslenie a vynikajúcu kontrolu nad chromatickou aberáciou. Antireflexná vrstva T* znižuje odlesky a zvyšuje priepustnosť svetla, čo vedie k jasným a živým snímkam.

**ZEISS Planar T* 1.4/50**
Tento štandardný objektív s ohniskovou vzdialenosťou 50 mm a svetelnosťou f/1.4 je perfektný pre portréty, reportážnu fotografiu a každodenné použitie. Planar optická konštrukcia poskytuje výnimočnú ostrosť a bokeh, ktorý jemne rozostruje pozadie a zvýrazňuje hlavný objekt. Vysoká svetelnosť umožňuje fotografovanie v náročných svetelných podmienkach a vytvára nádherné efekty hĺbky ostrosti.

**Kľúčové vlastnosti:**
– **Vynikajúca optická kvalita:** Oba objektívy sú vybavené antireflexnou vrstvou T*, ktorá zaručuje minimálne odlesky a maximálnu priepustnosť svetla.
– **Robustná konštrukcia:** Objektívy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť voči náročným podmienkam.
– **Presné manuálne zaostrovanie:** Umožňuje fotografom a filmárom dosiahnuť maximálnu kontrolu nad kompozíciou a zaostrením.
– **Kompatibilita:** Navrhnuté pre fotoaparáty Canon s EF bajonetom, čo zaručuje širokú kompatibilitu a flexibilitu pri používaní.

**Výhody:**
– **Univerzálnosť:** Kombinácia širokouhlého a štandardného objektívu pokrýva široké spektrum fotografických potrieb.
– **Kreatívna sloboda:** Vysoká svetelnosť a vynikajúca optická kvalita umožňujú tvorbu profesionálnych snímok v rôznych svetelných podmienkach.
– **Spoľahlivosť:** ZEISS je synonymom pre precíznosť a kvalitu, čo zaručuje, že vaše vybavenie bude vždy pripravené na akciu.

Investujte do setu ZEISS Distagon/Planar T* ZE (EF-Mount) a posuňte svoju fotografiu na novú úroveň s optikou, ktorá je uznávaná po celom svete pre svoju výnimočnú kvalitu a výkon.