, ,

Canon Sumire Prime 135mm T2.2 (PL-Mount) FF


Canon Sumire Prime 135mm T2.2 (PL-Mount) FF je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnych filmárov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú svetelnosť T2.2, ktorá umožňuje natáčanie v slabých svetelných podmienkach, a PL-Mount kompatibilitu pre širokú škálu profesionálnych kamier. Objektív ponúka vynikajúcu optickú kvalitu s jemným bokehom a prirodzenými farbami, čo prispieva k filmovému vzhľadu záberov. Unikátny predajný bod je jeho schopnosť zachytiť detaily s vysokou presnosťou a jemnosťou, čo je ideálne pre portréty a detailné zábery. Robustná konštrukcia zaručuje spoľahlivosť a odolnosť pri náročnom používaní.

Canon Sumire Prime 135mm T2.2 (PL-Mount) FF

Objektív Canon Sumire Prime 135mm T2.2 (PL-Mount) FF je špičkový kinematografický nástroj, ktorý prináša výnimočnú kvalitu obrazu a kreatívne možnosti pre profesionálnych filmárov. Tento objektív je súčasťou prestížnej série Sumire Prime, ktorá je známa svojím jedinečným optickým dizajnom a vynikajúcim výkonom.

Jednou z hlavných predností tohto objektívu je jeho ohnisková vzdialenosť 135 mm, ktorá je ideálna pre portréty a detailné zábery. Svetelnosť T2.2 umožňuje dosiahnuť nádherné rozostrenie pozadia a jemné bokeh, čo dodáva záberom filmový vzhľad a hĺbku. Vďaka PL-Mount uchyteniu je objektív kompatibilný s väčšinou profesionálnych kinematografických kamier, čo zaručuje jeho univerzálnosť a flexibilitu na rôznych produkciách.

Optická konštrukcia objektívu Canon Sumire Prime 135mm T2.2 zahŕňa 13 prvkov v 11 skupinách, vrátane asférických a nízko rozptylových prvkov, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a zaisťujú ostrý a čistý obraz. Antireflexné vrstvy znižujú odlesky a zvyšujú kontrast, čo je obzvlášť dôležité pri natáčaní v náročných svetelných podmienkach.

Mechanická konštrukcia objektívu je rovnako pôsobivá. Robustné kovové telo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť aj pri intenzívnom používaní. Manuálne ovládanie clony a zaostrovania je plynulé a presné, čo umožňuje filmárom dosiahnuť požadovaný vzhľad a atmosféru záberov. Objektív je tiež vybavený štandardnými 0.8 MOD ozubenými krúžkami pre jednoduchú integráciu s follow focus systémami.

Canon Sumire Prime 135mm T2.2 je navrhnutý tak, aby poskytoval konzistentný výkon naprieč celým radom Sumire Prime objektívov, čo umožňuje bezproblémové striedanie objektívov počas natáčania bez zmeny vizuálneho štýlu. Tento objektív je ideálnou voľbou pre filmárov, ktorí hľadajú nástroj, ktorý kombinuje technickú dokonalosť s umeleckou expresivitou.

S Canon Sumire Prime 135mm T2.2 získate nielen vynikajúci optický výkon, ale aj nástroj, ktorý vám umožní realizovať vaše kreatívne vízie s maximálnou presnosťou a štýlom.