, ,

Cooke Mini S4/i 100mm T2.8 (PL-Mount) S35


Cooke Mini S4/i 100mm T2.8 (PL-Mount) S35 je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnych kameramanov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú optickú kvalitu s vynikajúcou ostrosťou a kontrastom, konštantnú clonu T2.8 pre konzistentný výkon pri rôznych svetelných podmienkach a PL-Mount pre širokú kompatibilitu s filmovými kamerami. Objektív je kompaktný a ľahký, čo uľahčuje manipuláciu a montáž. Unikátny predajný bod je technológia /i Technology, ktorá poskytuje metadáta pre presné sledovanie a kontrolu počas natáčania.

Cooke Mini S4/i 100mm T2.8 (PL-Mount) S35

Objektív Cooke Mini S4/i 100mm T2.8 (PL-Mount) S35 je dokonalým nástrojom pre profesionálnych filmárov, ktorí hľadajú špičkovú optiku s vynikajúcim výkonom a spoľahlivosťou. Tento objektív je súčasťou renomovanej série Mini S4/i od spoločnosti Cooke, ktorá je známa svojou precíznou konštrukciou a jedinečným “Cooke Look”.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Ohnisková vzdialenosť 100mm:** Ideálna pre portréty a detailné zábery, poskytuje nádhernú hĺbku ostrosti a jemné rozostrenie pozadia.
2. **Clona T2.8:** Umožňuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a poskytuje filmárom flexibilitu pri rôznych svetelných podmienkach.
3. **PL-Mount:** Kompatibilita s profesionálnymi filmovými kamerami, zabezpečuje pevné a bezpečné uchytenie objektívu.
4. **Super 35 formát:** Optimalizovaný pre Super 35 senzory, poskytuje ostrý a čistý obraz s minimálnym skreslením.
5. **Cooke /i Technology:** Integrovaná technológia umožňuje zaznamenávanie metadát priamo z objektívu, čo uľahčuje postprodukciu a zvyšuje efektivitu práce na pľaci.

**Výhody:**

– **Výnimočná optická kvalita:** Cooke Mini S4/i 100mm T2.8 je navrhnutý tak, aby poskytoval konzistentne ostrý obraz s prirodzenými farbami a jemným kontrastom, čo je ideálne pre filmovú produkciu.
– **Robustná konštrukcia:** Vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, tento objektív je odolný voči náročným podmienkam na pľaci, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť.
– **Jedinečný “Cooke Look”:** Tento objektív prináša charakteristický vzhľad, ktorý je obľúbený medzi filmármi po celom svete, s jemným bokehom a prirodzeným podaním farieb.
– **Flexibilita a všestrannosť:** Vďaka svojej ohniskovej vzdialenosti a svetelnosti je tento objektív ideálny pre širokú škálu filmových žánrov, od dramatických scén po dokumentárne zábery.

Cooke Mini S4/i 100mm T2.8 (PL-Mount) S35 je investíciou do kvality a kreativity, ktorá posunie vašu filmovú tvorbu na novú úroveň. S týmto objektívom získate nástroj, ktorý vám umožní zachytiť každý detail s dokonalou presnosťou a umeleckým výrazom.