, ,

Cooke Mini S4/i 135mm T2.8 (PL-Mount) S35


Cooke Mini S4/i 135mm T2.8 (PL-Mount) S35 je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnych kameramanov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú ohniskovú vzdialenosť 135mm, maximálnu clonu T2.8 a PL-Mount pre Super 35 kamery. Objektív ponúka vynikajúcu optickú kvalitu, konzistentný výkon pri slabom osvetlení a charakteristický “Cooke Look” s jemným bokehom. Je kompaktný a ľahký, čo uľahčuje manipuláciu a montáž. Unikátny predajný bod je jeho schopnosť zachytiť detailné a prirodzené obrazy s minimálnym skreslením, čo ho robí ideálnym pre filmovú a televíznu produkciu.

Cooke Mini S4/i 135mm T2.8 (PL-Mount) S35

Objektív Cooke Mini S4/i 135mm T2.8 (PL-Mount) S35 je dokonalým nástrojom pre profesionálnych filmárov, ktorí hľadajú výnimočnú kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou renomovanej série Mini S4/i, ktorá je známa svojou kompaktnosťou a vynikajúcim optickým výkonom.

Jednou z hlavných výhod tohto objektívu je jeho ohnisková vzdialenosť 135 mm, ktorá je ideálna pre portréty a detailné zábery. Svetelnosť T2.8 umožňuje natáčanie aj v slabších svetelných podmienkach, pričom zachováva ostrý a čistý obraz. Objektív je vybavený PL-Mountom, čo zaručuje kompatibilitu s väčšinou profesionálnych filmových kamier.

Cooke Mini S4/i 135mm T2.8 je navrhnutý s dôrazom na precíznosť a kvalitu. Optický dizajn obsahuje 9 prvkov v 7 skupinách, čo minimalizuje optické chyby a zaručuje vynikajúcu ostrosť a kontrast. Objektív tiež ponúka charakteristický “Cooke Look”, ktorý dodáva obrazu jemný a prirodzený vzhľad s krásnym bokehom.

Jednou z unikátnych vlastností tohto objektívu je technológia /i Technology, ktorá umožňuje zaznamenávanie metadát priamo do kamery. Tieto metadáta zahŕňajú informácie o ohniskovej vzdialenosti, clone, zaostrení a ďalších parametroch, čo uľahčuje postprodukciu a zvyšuje efektivitu práce na pľaci.

Objektív je vyrobený z odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť umožňujú jednoduchú manipuláciu a montáž na rôzne typy rigov a stabilizátorov.

Cooke Mini S4/i 135mm T2.8 (PL-Mount) S35 je nepostrádateľným nástrojom pre každého filmára, ktorý si cení kvalitu, spoľahlivosť a estetiku obrazu. S týmto objektívom dosiahnete profesionálne výsledky, ktoré očaria každého diváka.