, ,

Cooke Mini S4/i 18mm T2.8 (PL-Mount) S35


Cooke Mini S4/i 18mm T2.8 (PL-Mount) S35 je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnu kinematografiu. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú ohniskovú vzdialenosť 18mm, maximálnu clonu T2.8 a kompatibilitu s PL-Mount a Super 35 formátom. Objektív ponúka vynikajúcu optickú kvalitu, konzistentný výkon pri slabom osvetlení a charakteristický “Cooke Look” s jemným bokehom a prirodzenými farbami. Jeho robustná konštrukcia zaručuje spoľahlivosť a odolnosť v náročných podmienkach. Unikátnym predajným bodom je integrácia technológie /i Technology, ktorá umožňuje zaznamenávanie metadát pre presnú postprodukciu.

Cooke Mini S4/i 18mm T2.8 (PL-Mount) S35

Objektív Cooke Mini S4/i 18mm T2.8 (PL-Mount) S35 je dokonalým nástrojom pre profesionálnych filmárov, ktorí hľadajú špičkovú kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento širokouhlý objektív je navrhnutý tak, aby poskytoval vynikajúci výkon v kompaktnom a ľahkom tele, čo ho robí ideálnym pre rôzne produkčné prostredia.

Jednou z hlavných výhod Cooke Mini S4/i je jeho svetelnosť T2.8, ktorá umožňuje snímanie v nízkych svetelných podmienkach bez kompromisov na kvalite obrazu. Objektív je vybavený PL-Mount, čo zaručuje kompatibilitu s väčšinou profesionálnych filmových kamier na trhu. S35 formát zabezpečuje, že objektív je optimalizovaný pre Super 35mm senzory, čo je štandard v priemysle.

Cooke Mini S4/i 18mm T2.8 je známy svojou vynikajúcou optickou kvalitou. Používa špeciálne navrhnuté sklenené prvky, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a poskytujú ostrý a čistý obraz s prirodzenými farbami. Objektív tiež ponúka jemný bokeh, ktorý dodáva záberom filmový vzhľad a hĺbku.

Jedinečnou vlastnosťou tohto objektívu je technológia /i Technology, ktorá umožňuje zaznamenávanie metadát priamo z objektívu. Tieto metadáta zahŕňajú informácie o zaostrení, clone a zoomu, čo je neoceniteľné pre postprodukciu a vizuálne efekty.

Mechanická konštrukcia Cooke Mini S4/i je robustná a odolná, čo zaručuje dlhú životnosť aj pri náročnom používaní. Presné zaostrovanie a hladký chod clony umožňujú filmárom dosiahnuť presné a konzistentné výsledky pri každom zábere.

Vďaka svojej kombinácii špičkovej optiky, inovatívnych technológií a robustnej konštrukcie je Cooke Mini S4/i 18mm T2.8 (PL-Mount) S35 nepostrádateľným nástrojom pre každého profesionálneho filmára, ktorý chce dosiahnuť najvyššiu kvalitu obrazu a spoľahlivosť vo svojich projektoch.