, ,

Cooke Mini S4/i 25mm T2.8 (PL-Mount) S35


Cooke Mini S4/i 25mm T2.8 (PL-Mount) S35 je profesionálny filmový objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou 25 mm a svetelnosťou T2.8. Vyznačuje sa vysokou optickou kvalitou, kompaktným dizajnom a robustnou konštrukciou. Objektív poskytuje vynikajúcu ostrosť, kontrast a farebnú vernosť, čo z neho robí ideálnu voľbu pre filmárov a kameramanov. Je kompatibilný s PL-Mount a určený pre Super 35 formát. Unikátnou vlastnosťou je technológia /i Technology, ktorá umožňuje zaznamenávanie metadát pre presnú postprodukciu.

Cooke Mini S4/i 25mm T2.8 (PL-Mount) S35

Objektív Cooke Mini S4/i 25mm T2.8 (PL-Mount) S35 je dokonalým nástrojom pre profesionálnych filmárov, ktorí hľadajú špičkovú kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou renomovanej série Mini S4/i od spoločnosti Cooke, ktorá je známa svojou vynikajúcou optikou a precíznym spracovaním.

Jednou z hlavných výhod tohto objektívu je jeho ohnisková vzdialenosť 25 mm, ktorá poskytuje široký uhol záberu, ideálny pre dynamické scény a široké krajiny. S maximálnou clonou T2.8 umožňuje objektív zachytiť ostré a jasné snímky aj pri slabom osvetlení, čo je neoceniteľné pri natáčaní v rôznych svetelných podmienkach.

Cooke Mini S4/i 25mm T2.8 je vybavený PL-Mount, čo zaručuje kompatibilitu s väčšinou profesionálnych filmových kamier. Tento objektív je navrhnutý pre Super 35 formát, čo znamená, že poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením a minimálnym skreslením.

Jedinečnou vlastnosťou objektívov Cooke je ich charakteristický “Cooke Look”, ktorý dodáva snímkam jemný a prirodzený vzhľad s krásnym bokehom. Tento efekt je výsledkom precízneho optického dizajnu a použitia špeciálnych skiel, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a zaisťujú konzistentnú farebnú reprodukciu.

Objektív je tiež vybavený technológiou /i Technology, ktorá umožňuje zaznamenávať a prenášať metadáta priamo z objektívu do kamery. Tieto údaje zahŕňajú informácie o ohniskovej vzdialenosti, clone, zaostrení a ďalších parametroch, čo uľahčuje postprodukciu a zvyšuje efektivitu práce na pľaci.

Kompaktný a ľahký dizajn objektívu Cooke Mini S4/i 25mm T2.8 z neho robí ideálnu voľbu pre ručné natáčanie a použitie na stabilizátoroch. Jeho robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči náročným podmienkam na natáčanie.

S objektívom Cooke Mini S4/i 25mm T2.8 (PL-Mount) S35 získate nástroj, ktorý kombinuje špičkovú optickú kvalitu, spoľahlivosť a jedinečný vizuálny štýl, čím posuniete svoje filmové projekty na novú úroveň.