, ,

Cooke Mini S4/i 32mm T2.8 (PL-Mount) S35


Cooke Mini S4/i 32mm T2.8 (PL-Mount) S35 je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnych kameramanov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú svetelnosť T2.8, ktorá umožňuje natáčanie v slabých svetelných podmienkach, a PL-Mount, ktorý zaručuje kompatibilitu s väčšinou profesionálnych kamier. Objektív ponúka vynikajúcu optickú kvalitu s minimálnym skreslením a farebnou aberáciou, čo zaručuje ostré a čisté zábery. Unikátny je aj svojou kompaktnou a ľahkou konštrukciou, ktorá uľahčuje manipuláciu a montáž. Cooke Mini S4/i je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný objektív pre filmovú produkciu.

Cooke Mini S4/i 32mm T2.8 (PL-Mount) S35

Objektív Cooke Mini S4/i 32mm T2.8 (PL-Mount) S35 je dokonalým nástrojom pre profesionálnych filmárov, ktorí hľadajú výnimočnú kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou renomovanej série Mini S4/i od spoločnosti Cooke, ktorá je známa svojou precíznou optikou a robustným dizajnom.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Ohnisková vzdialenosť 32mm:** Ideálna pre širokú škálu záberov, od portrétov po krajiny, poskytuje prirodzenú perspektívu a minimálne skreslenie.
2. **Clona T2.8:** Umožňuje vynikajúcu kontrolu nad hĺbkou ostrosti a výnimočný výkon pri slabom osvetlení, čo je neoceniteľné pri natáčaní v rôznych svetelných podmienkach.
3. **PL-Mount:** Profesionálny štandard pre filmové kamery, zaručuje kompatibilitu s najrozšírenejšími kamerovými systémami na trhu.
4. **Super 35 formát:** Optimalizovaný pre Super 35 senzory, poskytuje ostrý a detailný obraz, ktorý je ideálny pre filmovú produkciu.
5. **Technológia /i:** Integrovaná technológia /i poskytuje metadáta o objektíve v reálnom čase, čo uľahčuje postprodukciu a zvyšuje efektivitu práce na pľaci.

**Výhody:**

– **Výnimočná optická kvalita:** Cooke Mini S4/i objektívy sú známe svojou schopnosťou zachytiť jemné detaily a bohaté farby, čo prispieva k vytvoreniu filmového vzhľadu, ktorý je tak žiadaný v priemysle.
– **Robustný dizajn:** Vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, tento objektív je odolný voči náročným podmienkam na pľaci, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť.
– **Kompaktné rozmery:** V porovnaní s inými filmovými objektívmi je Mini S4/i ľahší a kompaktnejší, čo uľahčuje manipuláciu a montáž na rôzne stabilizačné systémy a drony.
– **Konzistentný výkon:** Všetky objektívy v sérii Mini S4/i majú rovnakú farebnú charakteristiku a mechanické vlastnosti, čo umožňuje jednoduchú výmenu objektívov bez nutnosti dodatočného nastavenia kamery.

Cooke Mini S4/i 32mm T2.8 (PL-Mount) S35 je investíciou do kvality a spoľahlivosti, ktorá sa vám vráti v podobe nádherných záberov a bezproblémového natáčania. Tento objektív je nepostrádateľným nástrojom pre každého filmára, ktorý si cení precíznosť a umeleckú hodnotu svojej práce.